Sugestia- Tablica ogłoszeń

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Witam


    Od dawna myślałem o stworzeniu pewnego addonu, ale niestety brak czasu i pewnych rozwiązań nie pozwala mi na to. W grze przydała by się "tablica ogłoszeń" gdzie w dowolnym momencie moglibyśmy kliknąć i sprawdzić kto szuka jakiegoś eq, pomocy, może skupuje masowo jakieś itemy itp.. Byłoby to innowacyjne rozwiązanie zmieniające oblicze ekonomi, zapewniające pewnego rodzaju nową zawartość gdzie gracz tworzy "misje" dla innych graczy sprawiając że rozgrywka będzie prostsza, a na endgame znacznie ciekawsza. Według mnie wystarczy żeby wyglądało by to tak:



    Temat:

    Zapłacę za ubicie WB do elitki


    Treść:

    Szukam Śmiałków którzy zabiją dla mnie world bossa do elitki. Płacę 10kk.


    Ogłaszający:

    Mamlagi (Online)


    Pozostało:

    7 dni



    Ze względu na utrudnioną dla addonów możliwość przechowywania aktualnych danych w skali serwera proszę o zamieszczenie takiego elementu na stałe w grze.


    Graczy zaś uprasza się o nie psioczenie typu "Gf tego nie zrobi", zaś kreatywne uwagi i opinie będą mile widziane.:)

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • W romie jest cos podobnego, i jest to interfejs poszukiwania drużyny lub jakoś tak, ale z tego co wiem nikt z tego nigdy nie korzystał i dalej nie korzysta.

    No ale jak ktoś chce prosić o pomoc to ma do tego kanał Rynek lub świat, więc tworzenie czegoś takiego nie ma w ogóle sensu.

    Lepiej niech nie wprowadzają czegoś takiego, bo znając wprowadzanie czegoś nowego na serwer kończyło się porażką i posypaniem się serwera.


    Przypomnę tutaj takie coś jak odrębny system prezentu za login co swego czasu było i kończyło się to posypaniem się serwera, znikaniem gildii, brakiem możliwości zrobienia czegokolwiek grze, także darujmy sobie dodawanie nowego dodatku co i tak będzie do niczego bo i tak działać nie będzie.

  • Załóżmy że dropnie item z bosa na sell sprawdzasz na tablicy że ktoś go szuka. Ten tupta na instancje i go podnosi nie trzeba odpiski ani nic. Taniej? Taniej.


    A dwa to zupełnie co innego niż interfejs szukania drużyny (który zaś jest tak pogmatwany że nie wiem).


    Poza tym zastąpi to spam na światowym i na runku.


    ...także darujmy sobie dodawanie nowego dodatku co i tak będzie do niczego bo i tak działać nie będzie.

    "Gf tego nie zrobi"? (ten element nadaje się chyba do moderacji:P) Jestem zdania że nadzieję trzeba mieć.

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Gf tego nie zrobi


    ...także darujmy sobie dodawanie nowego dodatku co i tak będzie do niczego bo i tak działać nie będzie.

    "Gf tego nie zrobi"? (ten element nadaje się chyba do moderacji:P) Jestem zdania że nadzieję trzeba mieć.

    Przypominam że Ty tak pisałeś więc to podlega u Ciebie pod moderacje. Więc nie wiem po co cytujesz mojego posta z i tak piszesz.

    Załóżmy że dropnie item z bosa na sell sprawdzasz na tablicy że ktoś go szuka. Ten tupta na instancje i go podnosi nie trzeba odpiski ani nic. Taniej? Taniej.

    Tylko na inste chodzi 12 osób, i jak coś dropnie a ktoś tam tego potrzebuje to musisz wyrzucić kogoś z pt by ten zainteresowany wszedł na inste po ten itemek i jeszcze musi ktoś trzymać drop by ta osoba przyszła - totalnie bez sensu i strata czasu.

  • Camist

    Closed the thread.