2h dziennie wystarczy na grę?

  • Witam


    Mam czas grać co najwyżej 2h dziennie (19-21) z czego odchodzi czas na czystą zabawę czyli wojny. Resztę czasu nie chcę nerwowo spędzać w grze na "drugi etat" czyli dzienne, lustra, skrzynki, oraz najbardziej czasochłonne zarabianie kasy. Do tego dochodzi jeszcze andor, ewentualne eventy czy koszary. Jak widzicie czasu nie starczy i nie starcza więc muszę wybierać.


    Proszę więc społeczność czyli Was o podrzucenie pomysłów na grę dla okazjonalnego gracza. Najlepiej żebym miło spędzał czas i przy okazji miał jakieś zyski.


    Pozdrawiam Destroy

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Masz postac wbita na maksa, tak? Masz jakis tam nienajgorszy sprzet na wojny i insty?


    Jesli tak, to chyba mozna troche sterowac jak bedziesz gral. Absolutnie musisz miec aktywna gildie (ale najwyrazniej masz, skoro macie ciekawe wojny). Wiec to bedzie 1h wojna plus druga godzina albo insta albo dzienne obowiazki. Nadal insta to priorytet: nawet jak nie jest ciekawe dla ciebie, inni graja glownie po to. Jedyny sposob zeby utrzymac aktywna gildie to upewnic sie ze dla wszystkich jest ciekawie!


    Wiec pytanie to jak najefektywniej zagospodarowac te druga godzine jesli akurat tego wieczoru nie ma insty? Ja bym powiedzial:

    * 1. dzienne twoja glowna postacia (dla zetonow: itemki od npca, slub etc.)

    * 2. dzienne altami (dla kasy)


    Moim zdaniem, potem dlugo dlugo nic. Dopiero w duzo dalszej kolejnosci nastepne rzeczy. Lustra po to zeby kupic itemki (jak grasz na pol gwizdka cenedrilli i tak nie wbijesz na maxa ;) ) itd. Koszary jak starasz sie zdobyc nowy set na wojne. Itd. Jak zbierzesz nowy set to to co bedzie potrzebne zeby go zrobic bedzie mialo priorytet. Mozesz np. gildie zachecic do farmienia world bossow jesli nie masz zasknerzonych? A moze ktos inny w gildii cos potrzebuje i przez jakis czas warto te druga godzine "zmarnowac" na pomoc? :)


    Ale moim zdaniem, z ograniczonym czasem dwa pierwsze priorytety to dzienne: twoje i na innych postaciach.

    ------------- NAWIA - najlepszy polski serwer! ;) -------------

  • ...albo dzienne obowiazki...

    Nie chcę mieć kolejnych obowiązków. Te co mam poza grą w zupełności mi wystarczą.

    ...albo insta...

    Jak już to instancje organizowane są niestety poza godzinami mojej aktywności. Nie mogę się dopasować bo zaniedbam obowiązki.

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski