Przyszedł i na mnie czas

  • Przyszedł i na mnie czas, byłem z wami kilka lat i dobrze wspominam ten czas, bywało różnie raz dobrze raz źle, czasem wesoło czasem wręcz przeciwnie. Ale zawsze będe to dobrze wspominał. W pożegnaniach nie jestem dobry bo nie wiem co mam wtedy powiedzieć także narazie i trzymajcie się 8o8o

  • Najbardziej złośliwy i chamski GM. Niestety miałem z nim styczność w Teamie Pl. Typek który robił wszystko żeby uprzykrzyć zabawę innym...

    Pozdrawiam :*

  • Najbardziej złośliwy i chamski GM. Niestety miałem z nim styczność w Teamie Pl. Typek który robił wszystko żeby uprzykrzyć zabawę innym...

    Pozdrawiam :*

    Wspaniałe osobowości jak widzę. Najpierw Marcik teraz on :E opowiedz nam więcej o tym. Kilka osób zna jego nick z gry i trochę beka :E

  • Ludzie są różni, i czasem zakładają różne maski na różną okoliczność.


    Jak ktoś się żegna po angielsku, mówi "good bye". My, zwykle żegnamy życzeniem ponownego zobaczenia. "Na razie" to też meta-przekaz ewentualnych kolejnych spotkań...


    To trochę niestosowne, wylewanie tego rodzaju żalów na odchodnym...

    Nawet, jeśli faktycznie ktoś tam cosik "za skórą" nosi...


    Nie miejsce i czas na rozstrzyganie jakiś tam trącących myszką zaszłości. W szczególności, gdy ktoś, jak sądzić się powinno w takich okolicznościach, nie ma ochoty na polemikę na ten temat...


    Zły klimat, chyba bardziej uprzykrza zabawę.


    Zadbaj o ten dobry Masek. Tak w dobrym tonie, inaczej to Ty uprzykrzasz.

  • Najbardziej złośliwy i chamski GM. Niestety miałem z nim styczność w Teamie Pl. Typek który robił wszystko żeby uprzykrzyć zabawę innym...

    Pozdrawiam :*

    Właśnie dlatego przy postach, oprócz przycisku "Lubię to", powinien znaleźć się przycisk "Nie lubię". :)


    Niestety w tym momencie to Twój komentarz jest chamski - bezcelowe wyciąganie jakichś spin sprzed lat.

  • Do zobaczenia Raiden. Wszystkiego najlepszego w przyszłości, mam nadzieję że jeszcze będziemy mogli pogadać od czasu do czasu i dziękuję za Twój czas i wkład w pracę Zespołu PL.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Camist

    Closed the thread.