Lustrzany świat- bos Vestin

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Witam


    Bos Vestin po wykonaniu taktyki dalej żyje z 15% życia. Nie ma możliwości dobicia go.


    Dodam że ogółem wykonanie Lustrzanych światów, a konkretnie standardy jakości bądź zachowana jakość woła o pomstę do nieba. Moby spadają z sufitów, wychodzą sobie za ściany, zdarza mi się utknąć z niewyjaśnionych przyczyn itp.. Więc gf niech się nie zasłania RW jeżeli każe coś takiego robić. Pozdrawiam

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Jest sposób na ten bug, swoją drogą istniejący odkąd wprowadzili ten świat... Musisz cofnąć się do poprzednich sal aż wyjdziesz z walki. Boss się zresetuje i można będzie od nowa wykonać taktykę i zabić go.

  • Dzięki choć jako że mam zwyczaj robić lustra "na czas" to dalej mnie będzie w znaczny sposób przeszkadzać.

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Witajcie,


    Jest to znany nam błąd i został już zgłoszony. Nie posiadamy jednak informacji, kiedy zostanie to naprawione.


    Grając prywatnie, widuje go sporadycznie i raczej nie jest uwarunkowany konkretnymi czynnikami. Skrypt, który tam działa nie zawsze widzi, że dodatkowe moby zostały już zbite. Tymczasowym rozwiązaniem jest zgubienie aggro i reset taktyki jak już Caer wspomniał.


    Wszelkie dodatkowe informacje i spostrzeżenia są zawsze mile widziane, mogę je sprawdzić i dodać do już istniejącego zgłoszenia ;)


    Pozdrawiam,

    Teron

  • Teron

    Closed the thread.
  • Teron

    Set the Label from Other to General