Do zobaczenia :)

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Na kazdego w koncu przychodzi czas... teraz przyszedl czas na mnie.

Chcilaabym podziekoac wam wszystkim za wspolnie spedzony czas ... ponad 12 lat wspolnie na roznych projektach to jednak bardzo dlugi okres. Byly rozne momenty - zarowno dobre jak i te zle... jednak powinnismy pamietac tylko te dobre :)

Przez ten czas przeinelo sie przez ten projekt tak wielu ludzi, ze nie sposob wszystkich wymienic .. wiec po prostu dziekuje :)

Mam nadzieje,ze zarowno w Waszym zyciu wszystko bedzie sie ukladalo... niewazne czy to gra/projekt czy cos powazniejszego, czego Wam z calego serca zycze.

DO zobaczenia!

sygn_zpsovkiplyp.png

• Marcik ;(

Mieliśmy okazję trochę popisać, było fajnie i wiedz że nie zapomnę pomocy za którą jestem Ci wdzięczny.

Trzymaj się i powodzenia :)

[Ukończone misje: 7246] [Zdobyte tytuły: 738] [Zdobyte karty: 1969]

minibyebye1.gif

• O proszę, tego się nie spodziewałem! Chyba jedna z tych lepiej wspominanych Mentorka/GM-ka i członkini Teamu(przynajmniej przeze mnie :P ) odchodzi. No nie mogłem się nie wpisać!

Co prawda nie mieliśmy okazji chyba nigdy porozmawiać ani się poznać, ale zawsze szanowałem twoją pracę w Team PL ;) Co prawda ostatnio cię było dużo mniej, ale... I graczy dużo mniej, więc...

Tylko tak czytałem to pożegnanie i się zastanawiam nad jednym... Porzucasz wszystkie projekty, czy tylko RoM-a/wybrane?

Tak czy siak - powodzenia w prawdziwym życiu i nie zapominaj o Taborei i jej mieszkańcach <3

• Jeszcze raz dzięki marcik za cały czas i wkład poświęcony RoMkowi i życzę Ci samych sukcesów w życiu prywatnym.

Mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy.

Papa! ;(

tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

• "Nawet kapitan w końcu ucieknie z tonącego statku"

A tak na serio to dzięki za wspólną zabawę i parę rozdanych banów ;3

Bywaj!

"Nothing is true, everything is permitted"

The only thing GM can do is delete and close topics -GF

• Co ja widzę...

Osoba uparta, często nie mająca racji, banująca niesłusznie oraz chroniąca "swoich" :)

Mimo pogubienia się i rozpieprzenia starego teamu życzę Ci wszystkiego najlepszego i powodzenia w życiu.

• Camist

Added the Label General
  • Camist

Added the Label Nawia