Witam wszystkich, tu Teron :)

  • Witam wszystkich serdecznie! :)


    Jestem Teron i od niedawna pełnię funkcje Testera w Tech Team Runes of Magic, a teraz również mam przyjemność dołączyć od teamu PL jako Game Master.


    Prywatnie w Runes of Magic gram od kilku dobrych lat i miałem okazję poznać wielu z was. Obecnie mogę spojrzeć na całość z nieco innej perspektywy i liczę, że moja wiedza oraz doświadczenie związane z grą będą pomocne. Do moich zainteresowań można również zaliczyć zagadnienia informatyczno-techniczne co wiąże się bezpośrednio z moją pracą.


    Wolny czas poza grą lubię spędzać oglądając anime i seriale. Aktualnie oglądam i mogę polecić takie anime jak „Dororo”, „Tate no Yuusha no Nariagari” czy „Yakusoku no Neverland”. Co do seriali najbardziej wyczekuje 8 sezonu GoT który już niebawem :love:


    Jeśli macie jakieś pytania – zapraszam!


    Pozdrawiam i życzę przyjemnej gry,

    Teron

  • Witaj Teronie w roli GMa :)

    Niechaj ci słonko świeci a ptaszki zawsze wiosennie śpiewają.

    :):):)


    A moje pytanie?


    Kiedy w końcu wynajdą sposób na zrobienie z "porwanej skóry" - "wytartego buta kobolda"... bo od samego początku nie wiem co z tymi skórkami robić ;)


    No i... jak mam rozwinąć umiejętność posługiwania się strzelbą/bronią palną, bo już setny poziom nastał, a ja dalej nie potrafię tego poczynić na żadnej postaci?


    Miłych chwil z RoM'kiem i satysfakcji z wykonywanej pracy.

    Edited once, last by Propelerek ().

  • Pytanie! Co robiłeś jako tester?

    Zacznę może od wyjaśnienia jakie mam zadania w Tech Teamie. Jako testerzy otrzymujemy dostęp do odpowiednich narzędzi, gdy tylko otrzymamy patch od RW jest on sprawdzamy pod względem wprowadzonych poprawek i aktualnej zawartości. Jeśli coś wykryjemy, tworzymy odpowiednie zgłoszenia i przekazujemy je do działu QA (ang. quality assurance). Gdy zgłoszenie jest wyczerpujące, odpowiednie osoby podejmują dalsze kroki w tej kwestii.


    Identycznie sprawa wygląda z sugestiami zmian i zgłoszeniami które wysyłacie nam przez forum, ta lista jest naprawdę długa =O


    To w takim skrócie, więcej szczegółów nie mogę zdradzić przez zobowiązanie do ochrony danych.


    Do zespołu dołączyłem niedawno i wciąż zapoznaje się z tym jak działa, akurat miałem możliwość testowania kilku ostatnich patchy. Aktualizowałem kilka zgłoszeń, dzięki czemu mam nadzieje, już niedługo zobaczymy efekty.


    Przyznam, że również wątpiłem w skuteczność tego zespołu, po tym jak ze strefą Enoch otrzymaliśmy popsutą instancję "Świątynia Słońca Wiecznego Snu". Nie wypowiem się jak to wyglądało przed moim dołączeniem, ale zapewniam że zespół istnieje i nie jestem tu sam ;)


    Niechaj ci słonko świeci a ptaszki zawsze wiosennie śpiewają.

    :):):)

    Dziękuje, akurat dzisiaj u mnie chłodny, deszczowy dzień. Przydało by się to słonko :)


    Kiedy w końcu wynajdą sposób na zrobienie z "porwanej skóry" - "wytartego buta kobolda"... bo od samego początku nie wiem co z tymi skórkami robić ;)

    Podejrzewam że każdy chciałby epickie buty z najnowszych instancji. Trochę słaby biznes na zszywaniu wydartych butów :S


    No i... jak mam rozwinąć umiejętność posługiwania się strzelbą/bronią palną, bo już setny poziom nastał, a ja dalej nie potrafię tego poczynić na żadnej postaci?

    Broń drzewcowa to samo, kto wie co tam twórcy kiedyś planowali. Jedna z wielu tajemnic RoM.


    Pewnie testował wojny oblężnicze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    Takich zgłoszeń również nie brakuje, wiele oczekuje na realizację.

  • Co prawda Gameforge I Rw ostatnio pracowali nad nową grą co prawdopodobnie się przyczyniło do zaniedbania roma ale mam nadzieję że wszystkie twoje zgłoszenia zostaną wkrótce zostaną obsłużone jak należy:)


    Myślę że że jako GM nie będziesz miał z nami lekko tak więc: Niech ci ziemia lekką będzie:P


    No może nie będzie tak źle:)

    No matter how, no matter where, a way is important.