Wymania za kawałki luster

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Mam propozycje wzbogacenia oferty wymiany za walutę uzyskiwaną podczas robienia instancji lustrzanego świata, mianowicie zasługi za wojny w stosunku 1:1 oraz złote młotki w stosunku 1:50. Prosiłbym naszych GM'ów o przekazanie propozycji "wyżej". Dla GF czysty zarobek w postaci powtórzeń ów instancji. Pozdrawiam

  • Dziękujemy za przedstawienie pomysłu!

    Przekażemy Waszą propozycję wzbogacenia oferty Handlarza Kawałków Luster - do odpowiednich osób. Jeśli chcielibyście dodać kolejne własne pomysły co powinno również znaleźć się w ofercie wspomnianego handlarza, zachęcamy do zamieszczania odpowiednich informacji poniżej, a również dołączymy je do tej sugestii.

  • Ja jeszcze pragnąłbym bym zaproponować 3 rzeczy:


    - Zaawansowany agregator

    - Oczyszczone kamienie fuzji

    - Plusy do eq


    A taki system wymiany walut w ogóle uważam za fajny pomysł można by postawić kilku npc u których wymieniałoby się takie waluty jak pradawne pamiątki, Kawałki luster, energia sprawiedliwości itp..

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • teraz mammy certy urodzinowe na lustra z każdego mobka


    wiec tak samo chcę kiedy nie będzie urodzin tylko ze co 2 będzie miał w np


    w każdym festiwalu potrzebuje na wymianę jakiś

    Edited 2 times, last by mosad6 ().

  • Nie myślę żeby to był dobry pomysł. Event urodzinowy ma być wyjątkowy a taki ruch zdegradowałby rangę tych obchodów po przez spowszednienie takich praktyk. Po za tym Nagrody dobrze zarządzane starczą na cały rok.


    Domyślam się że chodzi ci o nagrody za certyfikaty. Usilnie walczę o to żeby Gameforge podjęło działania poprawiające gospodarkę, uatrakcyjniające grę oraz wprowadzenie bardziej sprawiedliwego balansu między P2W i F2P. Sam mógłbym dawać pojedyncze pomysły ale zmiany muszą iść dosyć daleko i to właśnie Gameforge powinien zwołać odpowiedni zespół specjalizujący się w tym dając coś w stylu RoM 2.0

    No matter how, no matter where, a way is important.

    Edited 2 times, last by Destoy ().

  • Camist

    Closed the thread.
  • Napisze to tu bo nie chce mi sie nowego tematu zakładać;


    Można by też dodać jakieś itemki za kawałki luster np:

    Potke drużyny 30%

    potke na drop 100% itd..



    Post został przeniesiony do odpowiedniego tematu.

    / Vinelya

  • Moja propozycja:


    - amulety na exp zwierzątka ( nawet mogą sobie być w cenie 1k/szt)

    - amulety na trening zwierzątka ( pomysł dla początkujących co rozwijają peta, bo poza eventem urodzinowym to rozwój peta ubolewa w tej grze, a złotymi jajkami to człowiekowi prędzej życia braknie niż coś konkretnie rozwinie)

    - złote młotki ( mało kto robi ld i obstawiam,że mało kto to kupuje w IS wgl, odkąd są młotki do dura, ale tak samo dla początkujących --- tak wiem,że leca z pakietów do 50lvl'a, ale ich ilość jest mizerna i początkujący gracz je straci na same skrzydła zanim wbije 100 poziom :) )

    - potki do misji wszystkich rodzajów, bo ilość otrzymywana w evencie jest śmieszna i TEAM PL wysyła tylko 1 ich rodzaj a jest ich znacznie więcej, a z bonusu lecą one stosunkowo rzadko jak potki do dropu 100%


    - może jakiś ciekawy wierzchowiec jak za srebrne monety łamignata ( też jakiś pomysł)

  • jak to czytam ..... to proponuje usunac npc od wymiany i wprowadzic w isie 3 walute poza diasami i rubinami ..... z tym ze za walute z luster mozna kupic wszystko ^^ i baaa tez w skali 1:1 ! a co sie bedziemy szczypac

  • Rizelmine90 kolego, to co tu czytasz to są sugestie. Tworzą one tą część talii zmian które gracze by chcieli widzieć w romie. Z tej tali mogą można wybrać karty (czyli sugestie) którymi można odpowiednio dobrze zagrać tworząc kontent i wprowadzając zmiany. Ludzie chcą zmian to i pomysłów jest dużo...

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • jak to czytam ..... to proponuje usunac npc od wymiany i wprowadzic w isie 3 walute poza diasami i rubinami ..... z tym ze za walute z luster mozna kupic wszystko ^^ i baaa tez w skali 1:1 ! a co sie bedziemy szczypac

    Masz absolutną rację. Przecież to by częściowo zaburzyło "gospodarkę" serwera :thumbup: Zmniejszyłoby dystans w ekwipunku między elitarnymi wojownikami a resztą serwera. Przecież tak nie może być :/ :D:D:D

  • Destoy .... to co napisalem bylo przesmiewcze ... nawet jesli cokolwiek bylo by dobrym pomyslem to i tak tego nie wprowadza . Nawet obecnym isem i jego zawartoscia nie potrafia zarzadzac by trzepac kokosy

  • Camist

    Closed the thread.