Magiczna szafa - znikające przedmioty

  • 809c4d9b35ec7510.png



    Aktualnie do szafy dodalem skin na urodzinki ale .... wszystkie skiny ktore byly w magicznej szafie zniknely , natomiast ustawienia kostiumow z tej szafy pozostaly . wytlumaczy mi ktos?

  • Vinelya

    Approved the thread.
  • Vinelya

    Changed the title of the thread from “magiczna szafa” to “Magiczna szafa - znikające przedmioty”.
  • Witaj Rizel90,


    Czy udało się rozwiązać problem i odzyskać brakujące skiny?


    Opisana tu sprawa w większości przypadków powiązana jest z fuzją serwerów, która miała miejsce 14.09.2017.

    Jeden z punktów o jej przeprowadzeniu informował:

    Quote from Celes

    Co stanie się z Magiczną Szafą?


    Nie musicie martwić się swoją Magiczną Szafą. Gracze z niektórych serwerów zostaną poproszeni o zalogowanie się do panelu zarządzania "Moje Konto" na stronie głównej, gdzie będą mogli sprawdzić oraz wysłać swoje kostiumy na postacie na nowych połączonych serwerach. Jeśli nadal posiadacie tam kostiumy po ostatnim łączeniu serwerów, to nadal będą one zachowane i dostępne.


    Jeśli jeszcze nie przesłano swoich skinów, opcja ta jest tam nadal dostępna.



    Gdyby jednak tej opcji tam nie było, prosimy o kontakt poprzez System Supportu jak już Vinelya poinformowała :)


    Pozdrawiam,

    Teron

  • Camist

    Added the Label Other
  • dziala . z tym ze problem taki ze 3 zakladka szafy ktora na tej postaci byla wykupiona aktualnie jest zablokowana . wiec z 20 skinow ktore moglbym przypisac jest nie do przypisania bo po raz kolejny trza by wydac na to diasy mimo ze kiedys byly wydane

  • Jeśli dobrze zrozumiałem, nie można przenieść skinów przez nadal zablokowaną zakładkę. Nie powinno mieć to miejsca, sam z tego korzystałem i 3 zakładkę zwróciło. W takim przypadku należy napisać zgłoszenie poprzez System Supportu, tam się temu przyjrzymy.


    Jeśli autor tematu miałaby dodatkowe pytania lub wnioskował o ponowne otworzenie tematu, prosimy o kontakt z zespołem forum.

    /Temat zostaje zamknięty. Teron

  • Teron

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski
  • Camist

    Removed the Label Other