Problem ze zwierzątkami i sklepem z przedmiotami

  • Siemka

    Mam taki problem, że od dzisiaj za każdym razem przyznaj się Crasha, za każdym razem.

    I drugi taki, który po każdorazowym używaniu teleportu, dziesięć, czy nie.

    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym i może coś poradzić?

    Pozdrawiam

  • Witaj Roszondas ,


    1. Czy jesteś polskim graczem? Jeśli nie, napisz swoją wiadomość w Twoim ojczystym języku.

    2. Czy Twój problem dotyczy zwierzątek i sklepu z przedmiotami (jak w tytule), czy crashy?

    3. Podaj więcej szczegółów: serwer, strefa, czy używasz addonów.


    Pozdrawiam -

    Salamandra.




    Hello Roszondas ,


    1. Are you a Polish player? If not, please write the message in your mother tongue.

    2. Does your problem concern pets and item shop (as in the topic) or crashes?

    3. Please give more details: server, zone, if you use any addons.


    With regards -

    Salamandra.

  • Tak jestem polskim graczem

    I tak mój problem dotyczy zwierzątek i sklepu jak w tytule.

    Za każdym razem jak tylko nacisnę ikonkę łapki koło portretu następuje Crash, zaznaczam że to jest od dzisiaj, mniej więcej od godziny 12.

    I problem ze sklepem jest też od dzisiaj, wystarczy użyć jakiegokolwiek teleportu i po pojawieniu sie planszy gry odrazu stronka sklepu.

    Serwer: Nawia

    Strefa: każda

    i używam addonów, ale dotąd nie miałem z nimi problemów.

    Pozdrawiam

    Roszondas

  • Nie, jest niemieckim graczem dlatego pisze na POLSKIM forum xDDDDD



    Po włączeniu roma odpal sobie menadżera zadań i zamknij proces wdp? ten odpowiadający za stronkę sklepu powinno pomóc

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Witaj Roszondas ,


    z doświadczenia wiem, że addony czasem się "wysypują". Spróbuj proszę odinstalować je i pojedynczo zainstalować powtórnie. Jednocześnie sprawdzaj, czy któryś z nich nie odpowiada za Twoje problemy.


    Możesz też skorzystać z rady Samael , spowoduje to jednak brak dostępu do Item Shopu podczas danej tury rozgrywki.



    Pozdrawiam -

    Salamandra.

  • Za każdym razem jak tylko nacisnę ikonkę łapki koło portretu następuje Crash, zaznaczam że to jest od dzisiaj, mniej więcej od godziny 12.

    z doświadczenia wiem, że addony czasem się "wysypują". Spróbuj proszę odinstalować je i pojedynczo zainstalować powtórnie. Jednocześnie sprawdzaj, czy któryś z nich nie odpowiada za Twoje problemy.

    Na początek odinstalował bym addon PetAutoCraft, jeśli go masz a pierwszy slot w menu zwierzątek jest pusty to zawsze kończy się crashem.

    Zakładam że jednak miałeś tam peta skoro błąd pojawił się nagle, może wystarczy przeinstalować. Niedawno słyszałem o błędzie w którym pet wyparował bez konkretnej przyczyny <odpukać>...


    I problem ze sklepem jest też od dzisiaj, wystarczy użyć jakiegokolwiek teleportu i po pojawieniu sie planszy gry odrazu stronka sklepu.

    Polecam wejść do folderu w którym zainstalowałeś grę i edytować tam nazwę folderu thirdparty (wystarczy skasować 1 literkę w nazwie). Powoduje on większość problemów z IS, a do niczego nie jest potrzebny.


    Więcej o tym poruszane było w tym temacie.


    Daj znać czy pomogło ;)

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Witam

    Po zrobieniu jak poradziliście mi, zwierzątka działają i nie crashują już się, natomiast sklepik dalej się włącza jak włączał. z folderu o tej nazwie skasowałem y, teraz może skasuje t

  • Roszondas niektóre addony (jeszcze:-P) próbują pobrać czas z diamentowego sklepu i w tym celu go otwierają. Przedstawione objawy pasują. Dojdź który to addon. Potem go usuń lub spróbuj rozwiązać problem w inny sposób. Niestety bardziej ci nie pomogę bo nie praktukuje już tego.

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Roszondas niektóre addony (jeszcze:-P) próbują pobrać czas z diamentowego sklepu i w tym celu go otwierają. Przedstawione objawy pasują. Dojdź który to addon. Potem go usuń lub spróbuj rozwiązać problem w inny sposób. Niestety bardziej ci nie pomogę bo nie praktukuje już tego.

    Słuszna uwaga, zapomniałem o tym. Zobacz czy masz addon d303Fix, można było w nim ustawić by pobierał czas z IS i właśnie przez to go otwierał.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Witaj Roszondas ,


    cieszę się, że rady Użytkowników tego forum pomogły Ci.


    Problem z ciągłym otwieraniem się okna Item Shopu możesz rozwiązać korzystając ze wskazówek Zeno . Ponadto, winowajcą bardzo często jest addon Plantcare. Jeśli masz go zainstalowanego, radziłabym usunięcie. Jeżeli jednak bardzo go potrzebujesz, wejdź w folder tego addonu i usuń z niego pliki z frazą "morph clock". W przypadku, gdy nie masz tego addonu, wyszukaj wspomniane pliki we wszystkich innych addonach i je usuń.


    Proszę o informację zwrotną, czy problem został rozwiązany.


    Pozdrawiam -

    Salamandra.


  • i własnie to było, poczytałem i okazało się że to włączanie się tego sklepu to własnie d303fix, wywaliłem go i jest ok. Minus brak zegara, ale można się przyzwyczaić.

    Dzięki za pomoc

  • Teron

    Closed the thread.
  • Teron

    Added the Label Polski