Zmiany w ofercie rubinowej - dyskusja

  • Co myślicie odnośnie zmiany w rubinach ? Ja mam mieszane uczucia, z jednej strony potaniały plecaki i teraz są dostępne również za dias, ale nawierty 4 z oferty rubinowej wypadły ...

    Czy ktoś z teamu może się określić czy perfekty do +12 za rubiny zostaną na stałe czy to tylko czasowa oferta ?


    Mount 75% za 1500 rubinów bez opcji prezentu :-)

    Skin na ciuchy za 1000 rubinów

    Zwierzak który nie daje nic, 800 rubinów


    GF, co z Wami ?



    Temat został przeniesiony do odpowiedniego działu.

    / Vinelya

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

    Edited 2 times, last by Toshis ().

  • No cóż...

    Chyba mam teraz +12 do biżuterii niskiego levelu za 60 rubinów, co mnie cieszy - ze dwa sobie zrobię, bo na tyleż sobie rubinów zostawiłem (na sytuację - a nuż..). Na ubranka na pewno nie wydam, bo mi się to ni w ząb nie opłaca, na broń niskolevelovą - tym bardziej. Natomiast te prefekty po 20-30 rubinów na niski level - to była wyjątkowa skisłość, że poznikały. Pozostaje mieć nadzieję, ze coś "wskoczy" na +6 z elfów, które teraz - jubileuszowo lecą - może to mi da jakąś motywację do podnoszenia dalej - póki co - sprawa została zupełnie popsuta.

    Ogólnie... nie widzę jakiejś spektakularnej poprawy na lepsze. Jak już pisałem w innych kwestach - inaczej jest, ale nie koniecznie lepiej.


    Ogólnie z grą jest tak, że wygląda na to, że "inwestują" w amatorów kwaśnych jabłek. Nic dobrego, co mogłoby motywować zupełnie nowych graczy do skorzystania z dobrodziejstw RoM'ka (tytułu na który pracowano wiele lat). Steam niewiele tu zmienił (i to było dla mnie jasne od samego początku, wg. mnie zupełnie nie tędy droga).


    PS

    Cztery dychy za +6 jest do przełknięcia :):):)... Po 80 ni w ząb mi się nie opłacało.

    Edited once, last by Propelerek ().

  • Jak dla mnie zmiany na plus. Głównie chodzi mi o perfekty do +12 oraz nawierty za diasy. Co do kostiumów i wierzchowców za 1000+ rubinów to można by obniżyć cenę co najmniej o połowę. Poza tym wszystko wydaje się spoko.

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski