Gashe z okazji 10 urodzin

  • Konta rejestrowane w 2010 i 2011 roku, postacie mają min. 4 lata. Jedyną prawidłowością jest fakt, że żadną z nich nie brałem udziału w ubiegłorocznym festiwalu urodzinowym.

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • Konta rejestrowane w 2010 i 2011 roku, postacie mają min. 4 lata. Jedyną prawidłowością jest fakt, że żadną z nich nie brałem udziału w ubiegłorocznym festiwalu urodzinowym.

    No widzisz... Zatem jest tu jakaś prawidłowość.


    W sumie fajny gest. Zeszłoroczne gashe i gadgety na sam koniec tego 9 roku... dla tych, którzy ich jeszcze (wtedy) nie pobrali.


    Cieszyć się trzeba, ot po prostu. Miły i niespodziewany gest.

    I tak jak nie należy mylić krwiopijcy z krwiodawcą - tak należy uważać, by roszczenie nie było zwykłą, wszechobecną ostatnimi czasy - postawą roszczeniową.

  • Czegoś tu nie rozumiem:( Nie chodzi o to, że nie dostałam tego lub tamtego. Problem jest w tym, że nikt nie pofatyguje się wyjaśnić nam , o co chodzi.

    Nie jestem jasnowidzem!

    Ci, którzy nie dostali gash maja święte prawo na wyrażenia swojego oburzenia, bo niby skąd mają wiedzieć, ze to nie jest kolejne zaniedbanie, tylko" miły i niespodziewany gest"

  • Oj tam... weekend jest. To przecież zupełnie niezapowiedziana sprawa i być może po prostu niespodzianka (z ostatniej chwili) :) Może też niespodziewany drop nawet przez tych, którzy uaktywnili poprawiony event zeszłoroczny (i po prostu ten bonusik nie został wyłączony i nadal kieruje się zeszłorocznymi regułami). Przecież to plus a nie minus! Jak już brałeś/aś kwiatka, kulki i "petardy", to Ci się na danej postaci konto tych właśnie bonusów wyzerowało i po raz drugi nie lecą).

  • Razz... sam wiem jak to jest. Wydaje się, że wszystko po kolei się "leciało", a tu następnego dnia okazuje się, że jakaś postać, czy zaplanowane działanie... pominięte. Być może, jak rok temu, cosik Ci się pominęło - teraz Ci zalicza...

  • Dobry wieczór,


    Wydarzenie "Żabi Maniak" planowane było od 19. 03:


    Wydarzenie: codzienne zalogowanie

    Event: Orzymaj gashe na 10 urodziny podczas pierwszego zalogowania danego dnia wraz z buffem Zabi Maniak (stackujacy sie codziennie, maksymalny poziom 5). W zaleznosci od ilosci stacków gracz otrzyma Swiateczne Certyfikaty, które moga zostac wymienione na nagrody u urodzinowych NPC
    Czas trwania: 19.03-25.03
    Dodatkowo: Zaloguj sie 19.03 i otrzymaj Maly Skaczacy Kwiat - Skrzynka na Zwierzatko


    Z przykrością informujmy, że w chwili obecnej nie posiadamy informacji na temat szczegółów zaistniałego błędu oraz terminu jego naprawy.


    Pozdrawiam -

    Salamandra.

  • Salamandra, wiesz może czy Zaloguj sie 19.03 i otrzymaj Maly Skaczacy Kwiat - Skrzynka na Zwierzatko będzie trwałe czy tylko na określony czas ?

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • Witaj Toshis ,


    Mogę tylko prywatnie przypuszczać, że czas ważności Małych Skaczących Kwiatów będzie losowy. Podobnie jak było w zeszłym roku.

    Proszę zauważyć, że jest to moja "osobista" opinia i nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek pretensji czy roszczeń względem firmy Gameforge.


    Pozdrawiam -

    Salamandra.

  • Vinelya

    Added the Label Game
  • ładnie poryte te gashe , zalogowałem alta, dostałem na nim gashe !!! jeeee sukces


    Z gashy wyleciały 3x plus do biżu +6 i TYLE , nic poza tym xDDD,

    Miał być jakiś pet skaczący czy cuś

  • No i gdzie to jest ja się pytam? Zamiast Gashy 10 leci stara 9 i tyko na alty a na główną postać jak nie miałam tak nie mam. Nadal jest wykluczona z tych wspaniałych urodzin?


    PS a ten bonus lojalnościowy za 10 skrzynkę śmiech na sali i to sa 10 urodziny? syf szajs i nie wiem co jeszcze

  • Spokojnie... może po 6 rano coś poleci.


    A 7-mio dniowa alpaka przyda mi się dla jakiegoś alta, ale to żaden wypas. :(

    pozostałe konta posprawdzam sobie rano, Teraz mi się odechciało.

  • Nie poleci o 6 rano bo gashe resetują się o północy, a 7 dniowego wierzcha to sobie mogą sobie wsadzić głęboko ;) wolałam stare skrzynki przynajmniej była szansa na młotek albo plus do 20/30 lub ten pakiet z fuzjonami ;)

  • Nie wierze, że to się dzieje naprawdę. 10 lat istnienia gry, tysiące postów na forach, ludzie wierzący do ostatniej chwili w tą grę i wszystko jak krew w piach ...

    Jeśli te wspaniałe nagrody to alpaka na 7 dni to coś tu nie gra.


    Kiedyś chociaż to co napisane miało jakąś wartość, prawdziwy event z gashami wg patchnotes miał się rozpocząć 19.03 i co ? Część dostawała wczesniej gashe z okazji 10-tych urodzin, część nie dostawała wogóle, przecież to jakieś jaja są ...


    GF - określ się czy chcecie tą grę reanimować czy uśmiercić bo póki co jesteście na dobrej drodze do odprowadzenia jej na wysypisko historii

    Wybacz Aknos, do ostatniej chwili miałem nadzieję, że to bug i że prawdziwe gashe z okazji 10-lecia Runes Of Magic zaczną lecieć od 19.03 ...



    Post został przeniesiony do odpowiedniego tematu.

    / Vinelya

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • Witam


    Logując się do gry dostaje codziennie od paru dni gashe 10. urodzin. Moje pytanie brzmi: Czy ma tak być?

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski