Powrót po latach

  • Witajcie, wytrwały ludu Runes of Magic. Z okazji 10 lecia gry stwierdziłem że sprawdzę czy ta gra żyje i czy ktoś znajomy z serwera Cath jeszcze gra w co szczerze wątpię :D nie gram od hmy czekajcie policzę na placach :D no będzie z 5 lat :D. Nie wiem co się dziej w grze ale chętnie bym wbił na jakiegoś TS pogadać :) może wrócę tam moja postać gdzieś pewnie jest nawet nie wiem na jakim lev kończyłem ale jestem pewien że 2 klasy na maxa :D Mag/woj/kapłan potęga . Pamiętam te wspaniałe czasy gildii Szalonesmokii :D ludzie którzy byli w tej gildii pewnie tęsknią za tymi pogawędkami na ts :) Ale szkoda że gameforge zniszczył grę :) Ciekawe czy warto się zalogować :)



    Wątek został przeniesiony do odpowiedniego działu + nazwa tematu została doprecyzowana.

    / Vinelya

  • Vinelya

    Added the Label General
  • Vinelya

    Changed the title of the thread from “Witajcie” to “Powrót po latach”.
  • Serwus Mati.

    Wbiłem "po latach" dobre ponad półtora roku temu, i jakoś trudno mi się "odbić" :):):)

    To zależy jakie masz oczekiwania.

    Jedno jest pewne. Nie tylko to, co dobre i sprawne, znajdziesz na swoim miejscu ;)


    Teraz jest dobry czas na wbicie po latach...

    Na evencie kufrowym, uzupełnisz sobie wiele braków, które "przepadły" Ci przez nieobecność.


    Powodzenia.


    /z TS'a czy innych komunikatorów nie korzystam, wystarczająco wiele mej uwagi absorbuje sama gra czy to forum; uwagę na pogaduchy (i nie tylko) pozostawiam dla mej Najukochańszej (żonki oczywiście) /

  • Camist

    Closed the thread.