Świętujemy 10 lat RoM – odbierzcie swoje prezenty!

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
Dołącz do letnich eventów! Więcej informacji:​ Letnie eventy i nie tylko!
 • RoM_Graphic_10th_Anniversary_PL.jpg


  Za nami cała dekada pełna magii i przygód – czujemy się zaszczyceni, że to właśnie z Wami możemy obchodzić tę okrągłą rocznice Taborei!


  Jesteśmy dumni i wdzięczni, że przebyliście wraz z nami tę wspaniałą podróż, podczas której zawieraliśmy wszyscy nowe przyjaźnie, wdrażaliśmy w życie zacne plany, zakładaliśmy gildie, wychowaliśmy zwierzaki, a nawet braliśmy udział w wyścigach kudłatych alpak! Czas ten był okraszony mnóstwem wspaniałych przygód i mamy nadzieję, że przyjdzie nam stoczyć jeszcze niejedną bitwę u Waszego boku.


  Z okazji 10 urodzin Runes of Magic pragniemy Wam podziękować na kilka różnych sposobów. W przeciągu następnego miesiąca możecie zatem cieszyć się po wielokroć z różnych eventów i prezentów, które niechybnie wprawią Was w nastrój do świętowania:

  • Powraca legendarny Festiwal Jubileuszowy z różnymi zadaniami obfitującymi w nagrody. Zaprosimy Was również do wzięcia udziału w zupełnie nowym evencie!
  • Event Boostu obdarzy Was od 10.03. do 19.03. większą ilością doświadczenia, punktów talentu i wyższą szansą na łup!
  • Event Loginu odbędzie się również między 10.03. a 19.03. i zagwarantuje Wam fantastyczne prezenty, jeśli tylko nie omieszkacie codziennie wpadać do gry. Pod koniec pomyślnej serii loginów czeka na Was wspaniała finałowa nagroda!
  • Eventy Wymiany: powitajcie po raz kolejny naszych przyjaznych handlarzy i wpadnijcie do nich koniecznie między 22.03. a 31.03.!
  • Kostiumy dla legend: Największe podziękowania należą się honorowym weteranom Taborei. Jeśli Wasze konto w tym roku także zaliczy 10 lat istnienia, to w ramach nagrody otrzymacie ekskluzywny pakiet kostiumu "Legendy Taborei". Jeśli jesteście z nami od co najmniej 7 lat, to otrzymacie pakiet kostiumu "Bohater Taborei".
  • Oczywiście nie zabraknie także specjalnych ofert w sklepie. Świętując, miejcie zatem oczy szeroko otwarte i wypatrujcie nie lada gratek w naszych sklepie!

  Boost eventy

  Pomiędzy 10.03.2019 od godz. 00:00 a 19.03.2019 do godz. 23:59 doświadczenie zdobyte z zadań oraz walki zostanie zwiększone o 200%, punkty talentów zdobyte w walce zostaną zwiększone o 500%, a szansa na łup o 200%!

  Polowanie na Dowody Mitu

  Podczas trwania eventu od 22.03.2019 (00:00 czasu serwera) do 31.03.2019 (23:59 czasu serwera) musicie zwołać swoich towarzyszy, by wspólnie z nimi oraz członkami gildii pokonać bossów w poniższych instancjach. W ten sposób zyskacie szansę na zdobycie "Dowodów mitu"!

  Pamiętajcie jednak, że każdy boss nosi przy sobie jedynie ograniczoną ilość "Dowodów" – bez względu na liczbę śmiałków, którzy z nim walczą.


  Niektórzy bossowie w poniższych instancjach noszą przy sobie nagrody:

  • Sydaphex w Auli Ocalonych
  • Sirloth w Auli Władcy Demonów
  • Ukryta Skrzynia (przez Horatia Tię) w Zamku Sardo
  • Jenny Giant w Grobowcu Siedmiu Bohaterów (trudna)

  Dodatkowo, oprócz powyższych instancji, w czasie trwania eventu bossów znajdziecie także w Starożytnej Krainie Snów – na pokonanego bossa możecie zgarnąć dodatkową Monetę Hojności.
  Odwiedźcie Rynek Główny w Varanas (kanał 1), gdzie Owenstein raz dziennie wymienia dzielnym poszukiwaczom przygód monety zdobyte w instancjach na Dowody Mitu. Złóżcie mu wizytę!


  Cieszymy się na wspólne świętowanie, do którego Was serdecznie zapraszamy!

  Wasz dumny zespół RoM

  tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

 • RoM_Anniversary_Raffle.jpg


  Świętujemy 10. urodziny kuponami o wartości 10 euro dla 10 zwycięzców: bądźcie aktywni online i zgarnijcie kupony, które możecie wymienić na przedmioty premium!


  A tak to działa: od 14.03.2019 do 24.03.2019, godz. 23:59 (CET) odwiedźcie naszą konkursową stronę i wykonajcie tam podane mini zadania.


  Im aktywniejsi będziecie, tym większa jest Wasza szansa na wygraną. Po upływie konkursu system wylosuje 10 zwycięzców, na których czeka 10 kuponów o wartości 10 euro!


  Dobrej zabawy i powodzenia!
  Wasz zespół RoM

  tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

 • Kostiumy dla Legend


  announcement_runesofmagic_en_a84e261c7525c5650af08b7d2fa30e63.jpg


  Drodzy zagorzali weterani Taborei,


  Pamietajcie by odwiedzic nasz Sklep z Przedmiotami, poczawszy od 19.03.2019, aby odebrac swoje darmowe pakiety z kostiumami!


  Jesli twoje konto konczy 10 lat w tym roku otrzymasz ekskluzywny pakiet kostiumów "Legenda Taborei" i "Bohater Taborei".

  Lub jesli byles z nami przez co najmniej 7 lat otrzymasz pakiet kostiumów "Bohater Taborei".


  Nie zapomnij, ze pakiety moga zostac odebrane raz na konto!


  Dziekujemy za bycie czescia tej specjalnej spolecznosci przez 10 lat!

  Wasz Zespól RoM


  darcoon_lunis-signature.jpg