Tajemniczy Zwój Runiczny

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Podnosiłem tym laskę dwuręczną i jestem tego pewien.

    Czyżby coś się na przestrzeni ostatniego roku tak pozmieniało, że to już jest niemożliwe?


    Od rana bezskutecznie usiłuję to zrobić na wszystkich możliwych klasach magicznych.


    To oczywiście biała, nieprzypisana laska na poziom 0...


    Jakiś czas temu, usiłowałem to zrobić na takiej samej z 54 lv i również bezskuteczne (rok temu to uczyniłem).


    Popełniam jakiś błąd, czy ktoś tu cosik co cichutku namieszał?


    PS


    No jeden zasadniczy błąd popełniam. Znalazłem swoje notatki sprzed paru lat i też nie mogłem użyć tego zwoju na dwuręcznej lasce. Rok temu musiałem podnieść pewnie na kamyczkach, tylko tego już nie pamiętam. Jednak rok temu dało się jeszcze kupić rozsądnie za rubiny perfekcyjny na niski poziom broni...


    Coraz gorzej z tą moją pamięcią... echhh

    Edited once, last by Propelerek: No jeden błąd popełniam. Znalazłem swoje notatki sprzed paru lat i też nie mogłem użyć tego zwoju na dwuręcznej lasce. Ro temu musiałem podnieść pewnie na kamyczkach, tylko tego już nie pamiętam. Jednak rok temu dało się jeszcze kupić rozsądnie za rubiny perfekcyjny na niski poziom broni... ().

  • Erm... czy chodzi Ci o ten tutaj Tajemniczy Zwój Runiczny (klik) ? Bo z tego, co widzę, "służy do ulepszania oręża otrzymanego w Pakiecie z Bronią. A chodzi tu o broń, którą się dostaje zaraz na początku, po jednej z pierwszych misji, z takiego woreczka. Nie działa on na żadne inne bronie, tylko na te jedną, jedyną, specjalną, otrzymaną. No chyba, że chodzi o jakiś inny Tajemniczy Zwój...

  • Camist

    Closed the thread.