10-urodziny Runes of Magic

  • Adrik, masz rację - do skina 7l będzie dołączony plecak 3 i 4 :D dla wszystkich młodszych kont jedynie plecak 3 na rok.

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • Wszystko ładnie fajnie a gdzie ogród ze skrzyneczkami?

    Patrząc na patch notkę z poprzednich urodzin, tam ogród również nie był wymieniony a jedynie screen "Patch 7.2.1.2825 - 9-ty Festiwal Urodzinowy". Za to screen z ogrodu widać w wiadomości którą dostaliśmy niedawno na maila "Runes of Magic ma 10 lat: eventy, dopalacze i prezenty!"


    Nie martwił bym się o to na zapas ;)

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

    Edited once, last by Zeno ().

  • Dzień dobry,


    cytując opublikowane przez Darcoon patchnotes:


    Goraczka Skarbów

    Event: znajdz i zbierz przedmioty
    Poczatkowy NPC: Kekonee
    Poczatkowa lokacja: Most Varanas
    Zadanie: Znajdz i zbierz zestaw kart, by wymienic je u Kekonee

    Wydarzenie to jest tu wymienione, jednak nie pod nazwą "skrzyneczki" jak to określają Gracze. Jego prawidłowa nazwa to "Gorączka Skarbów". Myślę, że ta rozbieżność w nazewnictwie potocznym i oficjalnym mogła spowodować Wasze niepokoje. Mam też nadzieję, że ten cytat rozwieje Wasze wątpliwości.


    Pozdrawiam -

    Salamandra

  • Salamandra, jeśli swoje zadania będziesz wykonywać tak jak obecnie, to będzie chyba najlepszym członkiem teamu ...

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • Tą misje która wymieniłaś polega na zbieraniu z moobów karteczek dokładnie 7 " Wszystkiego najlepszego na 10 urodziny od Runes of magic " i wymienieniu na pradawny klucz a nie wejście do tajemniczego ogrodu proponuje się doedukować Salamandra


    " Zadanie: Znajdz i zbierz zestaw kart, by wymienic je u Kekonee "


    śmiech na sali z takimi gm


    PS. i jeszcze to 10 euro za promowanie waszej gry na portalach społecznościowych, proponuje walnąć barana w ścianę przez Gameforga

    Edited once, last by Bacardii ().

  • I co z tym fantem zrobić??

    Pobierałem patch ręcznie i już myślałem że to coś u mnie. Wygląda że serwery są nadal offline http://www.mmoserverstatus.com/runes_of_magic tylko coś cicho na forum.


    Tą misje która wymieniłaś polega na zbieraniu z moobów karteczek dokładnie 7 " Wszystkiego najlepszego na 10 urodziny od Runes of magic " i wymienieniu na pradawny klucz a nie wejście do tajemniczego ogrodu proponuje się doedukować Salamandra


    " Zadanie: Znajdz i zbierz zestaw kart, by wymienic je u Kekonee "


    śmiech na sali z takimi gm

    Salamandra słusznie zaznaczyła ten wpis. Jest o to ten sam NPC, tylko opis mylący bo "zbieranie kart" powinno być dodatkiem do ogrodu a nie odwrotnie.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg


  • " Zadanie: Znajdz i zbierz zestaw kart, by wymienic je u Kekonee "


    śmiech na sali z takimi gm

    Salamandra słusznie zaznaczyła ten wpis. Jest o to ten sam NPC, tylko opis mylący bo "zbieranie kart" powinno być dodatkiem do ogrodu a nie odwrotnie.


    Tylko że karty na ogrodzie nie lecą ;) Poza tym tam stało 2 npc jeden od ogrodów a 2 od tych karteczek i raczej ten od ogrodów miał inną nazwe niż Kekonee

  • Poza tym tam stało 2 npc jeden od ogrodów a 2 od tych karteczek i raczej ten od ogrodów miał inną nazwe niż Kekonee

    To ten sam NPC, Kekonee przenosiła do ogrodu i wymieniała karty na klucz. Ten drugi informował jedynie o evencie spadających żab na jeziorze, jak dobrze kojarzę.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • No to ciekawe kiedy ktoś się zainteresuje tym, że serwery nie działają.

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • Spokojnie Kochani. Ja wiem, wszyscy nie możemy się doczekać :p...

    Nie było jeszcze oficjalnej informacji że skończyli.. serwery są on-line...

    Chyba lepiej, że starannie to robią, niż za chwile jakieś ciach...


    5,5 h na pozmieniany event (są tu tez jakieś "nowości") to nie jest jeszcze aż tak źle.

    Bywało znacznie gorzej :):):)


    Ja już nawet obiad zrobiłem i zjadłem, by mieć spokój na popołudnie :)

  • Z przykrością muszę poinformować, że w chwili obecnej nie posiadamy informacji, jak długo potrwa jeszcze przerwa konserwacyjna. Gdy tylko serwery będą dostępne, gracze zostaną o tym poinformowani przez oficjalne ogłoszenie.


    Jednocześnie chciałabym prosić o cierpliwość i wyrozumiałość. Pozwolę sobie zwrócić uwagę na ten fragment ogłoszenia Darcoon :


    Festiwal Urodzinowy w grze zostanie wzbogacony o dwa nowe wydarzenia. Ich prawidłowa implementacja może mieć wpływ na długość przerwy konserwacyjnej.


    Pozdrawiam -

    Salamandra.