Nowy Codzienny Bonus Lojalnościowy - dyskusja

  • Może nie do końca, ja miałem taką sytuację z potkami które zmieniają trening peta w uzdolnienia albo pt, na altach leciało często a na głównej zero przez długi długi czas.

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • Czyli lecą :):):) a mnie znów "po-parametryzowało" na "losie"... Ale piszesz ciekawą informację zwrotną, bo wynika z niej że nie tylko ja dostrzegam to, że "los" (szczęście) jest nieciekawie sparmetryzowany. Oczywiście, że dostrzegam różnice w itemkach które lecą na poszczególnych kontach. Eliksiru wzmocnienia, o którym wspominasz - nie dostałem od wieków, ale faktycznie się zdarza. I to zwykle na kontach, na których nie ma petów.


    PS


    Ciekawe również dla mnie spostrzeżenie. W tym evencie, można m.in. wyhaczyć 7-mio dniowy kamień przenoszący do domu. Wyobraź sobie moje zdumienie sytuacją, że w pewnym momencie miałem taki kamień na każdej trzeciej z kolei postaci na poszczególnym koncie. To dla mnie trochę jak siódemka w totka. Cieszył bym się bardzo, gdyby to nie była pierwsza tego rodzaju sytuacja.


    A "talon misji dziennych", jako 28-mio dniowy bonus lojalnościowy (dziś nie pierwszy raz mi się to zdarzyło), uważam za wyjątkową przesadę.

    Edited 3 times, last by Propelerek ().

  • Tego czy lecą to nie wiem, bo ja nie dostałem. Jedynie podejrzewam, że może lecieć inaczej niż w starej wersji.

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • Propelerku, lecą. Dzisiaj wypadła mi na moim krawcu, z 21 skrzyni. Kwestia szczęścia. Albo nieszczęścia. Ja to się cieszę, że chwilowo gra przestała drwić z moich wątpliwych umiejętności sadowniczych i przestały mi wylatywać te potki do podlewania roślinek :D

  • Głownie lecą mi teraz miksturki do doświadczenia i talentu, ale zdarza się taka megamikstura, której wcześniej nie było. Nowe kamienie do ulepszania przedmiotów teraz mi lecą czasem na tych "tygodniowych", hartowane i jakieśtamjeszcze (ale to nowość).


    Dziękuję Vimka za informację o miksturze prędkości wierzchowca, bo trochę mi się zrobiło smutno. Faktycznie, te "zapychacze" do roślinek chyba w ogóle ostatnio nie lecą - do duży plus. Ja tam wolę sobie dbać, o te swoje realne kwiatuchy :)

  • Po ostatnich ulepszeniach IS'u lecą mi dużo lepsze rzeczy, na 28 właściwie na każdym alcie dostaję coś fajnego (od plusów zaczynając na młotkach kończąc). Nawet ze skrzynek 7,14,21 leci coś znośnego. Faktem jest że zapychacza do roślinek już od bardzo dawna nie widziałem.


    Na ogromy plus zasługuje resetowanie się o północy a nie jak wcześniej po 24h od otwarcia.

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • Na ogromy plus zasługuje resetowanie się o północy a nie jak wcześniej po 24h od otwarcia.

    Tu się zgodzę wracam z pracy i nie stresuję się ani nie denerwuję jeśli godzinę później sobie przypomnę o lojalce.

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski