Salamandra wita Graczy

  • Dzień dobry :)


    Chciałabym przywitać się z Graczami, zwłaszcza z serwera Nawia. Niedawno dołączyłam do teamu PL, na razie jako trial. Mam nadzieję, że pomyślnie przejdę okres próbny, po którym będę mogła wspierać projekt Runes of Magic. Gram w tą grę już jakiś czas. Liczę na to, że relacje z Graczami ułożą się poprawnie. Mam wielką tremę prawdę mówiąc. Nie zjedzcie mnie od razu :D


    Parę słów o mnie. Lubię zwierzęta, słucham różnorodnej muzyki, dużo czytam. Lubię filmy i literaturę sci-fi i fantasy. Uwielbiam szpinak. Nie cierpię wczesnego wstawania...


    Jeśli chcielibyście jeszcze o coś mnie zapytać to piszcie. Postaram się odpowiedzieć o ile to będzie możliwe.


    Z mojej strony życzę wszystkim miłej gry :)


    Pozdrawiam -

    Salamandra

  • Witaj Salamandra , powodzenia i wytrwałości życzę :)

    Prywatnie też grywasz to ja mam jedno małe pytanie. Twoje ulubione zajęcie w grze to?

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Witaj Zeno


    Ciężko mi wskazać jedno, ulubione zajęcie. W grze jest dużo rzeczy, które sprawiają mi przyjemność. Lubię chodzić na różne instancje, zbierać karty, zajmować się rzemiosłem. Nie potrafię wskazać, co najbardziej, bo lubię wszystko po trochu.


    Pozdrawiam-

    Salamandra.

  • Pamiętam, jak pierwszy raz w życiu spotkałem salamandrę. Miałem tak z 15-16 lat i samotnie w weekend zdobywałem kolejne beskidzkie pagórki. Poranek jakiś, albo wieczór - już dokładnie nie pamiętam, ale na drodze górskiej, w lesie na szlaku, napotkałem to cudo - dumnie i powoli przecinające ścieżynkę, po której kroczyłem. Była taka śliczna, że po prostu oniemiałem, tym bardziej, że nie miałem pojęcia o tym, że takie cosik można w Polsce na dziko spotkać a nawet - jak się nazywa. Oczywiście - pewnie gdybym nie był sam, przytuliłbym tą gadzinkę na chwilę, ale rozsądek mi podpowiadał, że jeśli mnie to coś dziabnie, (a nie wiedziałem jak bardzo jadowite może być) - na tym rzadko uczęszczanym szlaku, mam niewielką szansę na jakąkolwiek pomoc... Ale wyoglądaliśmy się wzajemnie i każde z nas poszło sobie dalej w tą "swoją" ulubioną stronę.

    Wspomnienie jednak pozostało. I to w dodatku jedyna salamandra, jaką na dziko spotkałem w swym życiu. W dodatku tête-à-tête.

    Piękny wybór nicka.


    Spóźnione przywitanie, bo rzadko zaglądam do "Community Area", ale serdeczne dzień/dobry/wieczór ;)


    Szpinakożerca (jak Ty)... i nie tylko to.


    PS...

    Jak lubisz/słuchasz różnorodnej muzyki (jak ja)... może nie pomijasz alternatywy, a dam sobie rękę uciąć (w grze oczywiście), że po raz pierwszy usłyszysz zarówno kawałek, jak i o tym, że taki zespół w ogóle istnieje - choć dla miłośników sceny alternatywnej to klasyka i podstawa.


    Ale z dedykacją.. specjalnie dla Ciebie:


    Einstürzende Neubauten - Salamandrina


    ... i przepraszam, że Ci się po tym stanie song-loop w głowie na długi bardzo czas, w dodatku - najprawdopodobniej z echem powracania co jakiś czas... być może nawet do końca życia ;)


    I niech to będzie prezent dla Ciebie ode mnie, z okazji 10-lecia RoM'ka.


    Niezamaco.