Właściciel kanałów handlowych

  • Witam,


    pozwolę sobie naskrobać co nieco odnośnie tego fragmentu:


    Faktycznie osobą moderującą kanał, jest ten kto ma miano "Zarządcy kanału"

    Otóż kanału Rynek nie da się moderować w sensie stricte. Osoba będąca Zarządcą może jedynie wykopać graczy z tego kanału (w tym miejscu chciałabym pozdrowić Troooola :D ). Na dodatek Zarządcą zostaje najczęściej ta osoba, która jest najdłużej online, a więc często-gęsto są to postaci na afku, przerabiające surowce albo diabli-wiedzą-co-robiące. Taki Zarządca nic z kanałem nie zrobi, bo go praktycznie nie ma przy komputerze - to raz. A dwa, nawet jakby był, to jedynie może kicknąć kogoś z kanału, po to tylko, by ta osoba w chwilę później wróciła na kanał, czy to makrem czy za pomocą komendy /join Rynek. Zarządca kanału nie ma magicznej mocy, aby uniemożliwić graczom pisanie tego, co chcą - nie może dać bana na kanał, nie może uciszyć, nie może wziąć "nożyczek" i wyciąć pewnych treści, które tam się pojawiają. Za wszystko, co na tym kanale zostaje napisane odpowiada tylko i wyłącznie autor danej wypowiedzi - nie Zarządca, nie support, nie GF. Warto chyba o tym pamiętać...

  • Nie odniosłaś się do żadnego mojego argumentu ani też nie czytasz ze zrozumieniem, więc dyskusja będzie raczej jałowa. Nie chodzi o łamanie regulaminu tylko o Twoje zachowanie, które jest strasznie dziecinne, ponieważ rozpamiętujesz jakieś niemiłe słowa, którymi ktoś Cię obrzucił kilka miesięcy temu i jeszcze sama się tym nakręcasz, a potem wszystko wypisujesz na Rynku. W dodatku najpierw mówisz, że wklejanie screenów z szeptów jest złe, a potem sama je wklejasz, co zalatuje "lekko" hipokryzją nie sądzisz? Pamiętaj, że to nie tylko Twój szept ale też osoby, z którą szepczesz, więc skoro on to upublicznia bez Twojej wiedzy, a potem Ty to upubliczniasz to wcale nie jesteś lepsza.

  • Jeżeli raz została upubliczniona rozmowa z szeptu, to już staje się ona dostępną w necie, został podany link, który można powielić, zrobić screena, itd. To wystarczy. Każda reakcja później jest konsekwencją. Oczywiście dyskusja będzie jałowa bo - tak jak napisałam - nie odniosę się do Twojej wypowiedzi, ponieważ nie zamierzam z Tobą dyskutować.

  • Proponuje napić się melisy :) Wszystkim na rynku i tu dobrze zrobi co się udzielają w temacie , chyba że lubicie się nakręcać ^^ . Jeżeli ktoś kogoś obraża to do supportu taką sprawę bym zgłosił , bo raczej nie spodziewałbym się przeprosin ... Mimo iż to była nieprzyjemna rzecz warto czasem ustąpić, a nie rozdmuchiwać tematu publicznie, ale to tylko moja opinia.

  • Wiem :)

    Nie używam tych kanałów i mi fajnie.


    Narwanym, niezadowolonym, szukającym spokoju, rozrywki... polecam. :)


    Po co karmić trole? :)

    Swoją uwagą, obecnością, nerwami...

  • Oczywiście dyskusja będzie jałowa bo - tak jak napisałam - nie odniosę się do Twojej wypowiedzi, ponieważ nie zamierzam z Tobą dyskutować.

    Ten fragment jest the best - nie odpowiem Ci bo nie mam argumentów więc nie będę z Tobą dyskutować.

    Oczywiście masz prawo wyrażać swoje zdanie, bo forum jest miejscem ogólnodostępnym.

    Dziękuję za pozwolenia wyrażenia swojego zdania jestem pod wrażeniem że mi na to pozwoliłaś.


    Nie Ty decydujesz o zasadach gry, ani o tym kto i co może napisać.

    Ty także o tym nie decydujesz więc po co takie rzeczy piszesz?


    Poza tym nie życzę sobie odnoszenia się do mnie w taki, a nie inny sposób na owych kanałach. Mogę, czy nie bardzo?

    w Jaki sposób bo nie wiem i się zastawiam czy możesz czy nie.

    Edited once, last by mustek ().

  • Dyskusja została przeprowadzona na kanale Rynek, poznałam tam opinię graczy, zwłaszcza tych najbardziej aktywnych na nim. Pytanie zostało zadane w kwestii formalnej do teamu.


    Oczywiście jeżeli chciałbyś dalej dyskutować to przecież można założyć osobny wątek. Ale nie masz gwarancji, że w jakikolwiek sposób odniosę się do Twoich wypowiedzi.


    Nie chciałabym, abyś Ty, Mrugal, czy ktokolwiek inny, odebrał to jako ignorancję z mojej strony. Po prostu nie podejmę już dyskusji, bo ona się odbyła.

    Edited once, last by Berry ().

  • Quote from Berry

    Niemniej jednak podkreślę jeszcze raz, ani wobec Ciebie, ani wobec nikogo innego nie mam ani złych intencji, ani nie staram się nikogo deprecjonować. Nie zamierzam nikogo hejtować, nigdy dosłownie nigdy tego nie robiłam.

    Śmiem w to wątpić. Każda z osób tu obecnych, jak i wielu obecnych na kanale "Rynek" niejednokrotnie przekonała sie co do prawdziwości tych słów.


    Quote from Mrugal

    Nie chodzi o łamanie regulaminu tylko o Twoje zachowanie, które jest strasznie dziecinne, ponieważ rozpamiętujesz jakieś niemiłe słowa, którymi ktoś Cię obrzucił kilka miesięcy temu i jeszcze sama się tym nakręcasz, a potem wszystko wypisujesz na Rynku.

    Z tego Co mi wiadomo, sprawa ta miała miejsce na jednym z komunikatorów gildii Venatoris i dawno została zapomniana przez wszystkich zainteresowanych. Tylko Ty jedyna wciąż snujesz własne fantazje i "nakręcasz się" bez przyczyny. Później zgrywasz wielce pokrzywdzoną oraz ogłaszasz wszem i wobec jakiego to wielkiego masz na wszystkich focha.

    Quote from Mrugal

    Uważasz, że kanał Rynek służy do ofert handlowych, a nie wygłaszania tego co ślina na język przyniesie. Ciekawe, że mówisz to po tym jak wylewałaś na nim swoje żale.

    Jak sama to ujęłaś, kanał ten służy między innymi do przedstawiania swoich ofert handlowych, nie do wylewania żali. Napisz mi co robiłaś przez cały ten czas? Błagam tylko nie pisz, że ten lament był reklamą sprzedawanych przez Ciebie przedmiotów w grze.

    Ktoś napisał do Ciebie by dopytać się o przedmiot, bądź podjąć negocjacje, a Ty zaczęłaś robić szum wokół siebie. Po co? Skoro aż tak bardzo Ci przeszkadza ta osoba to "wyjdź z kanału". Kto Ci broni?


    PS. Pragnę jedynie dodać, iż nie jest to pierwsza i jednorazowa sytuacja. Tego typu "wybuchy charakterku pokrzywdzonego dzieciątka" mają miejsce bardzo często i wynikają głównie z winy owego "dzeciątka", ktore to musi dodać swoje trzy grosze do wypowiedzi tejże osoby.

    Quote from Berry
    Nie zamierzam nikogo hejtować, nigdy dosłownie nigdy tego nie robiłam.

    Ależ skąd! Nawet byśmy nie śmieli Cię o to podejrzewać! A gdzieżby :D

  • *Ku wiadomości:


    Infantylizacja - rodzaj deprecjacji zachowań, myśli lub czynów innej osoby, mający w swym podtekście umniejszenie jakichkolwiek wartości, jakie niesie swą postawą [tu - interlokutor]. Rodzaj manipulacji stosowanej przez osoby, które zarówno dostrzegają (świadomie lub nieświadomie) zaburzenia własnej wartości, jak również takowe u innej osoby - zwykle mający na celu odwrócenie uwagi od własnych przypadłości...


    Po co wam tego rodzaju interakcje? Nic dobrego z tego nie wynika...


    Zakończcie proszę jakiekolwiek gierki personalne i skupcie się na tym, co fajne w RoM'ku.

    Tak na pewno będzie lepiej. Wam i innym.

  • Powtórzę kolejny raz, pytanie zadałam do teamu, rozumiem, że dalej to jest niejasne. Po drugie kuriozalne elaboraty personalnie atakujące moją osobę teraz mnie już zaczynają bawić, zwłaszcza analizy pseudopsychologiczne. Po trzecie stwierdzenia uogólniające typu "każdy", albo umoralniające mnie, uświadamiające co do definicji pojęć, wyjaśniające mi kim jestem, czego nie rozumiem i przedstawiające jedynie słuszną ocenę zarówno mojej osoby jak i zaistniałych wydarzeń czemu właściwie mają służyć? Bo jakoś nie bardzo rozumiem? Jeżeli moderator nie zamknął tematu, gdy została udzielona satysfakcjonująca odpowiedz, to pragnę zauważyć, że większość tych postów jest nie na temat. Skoro zaś odbiegły tak daleko od niego, to i ja polecę sprawdzić sobie definicję pewnego słowa -- co to są "incele" - oczywiście można byłoby rozpocząć ciekawą dyskusję, gdyby były osoby, które potrafiłyby w sposób merytoryczny i kulturalny porozmawiać. Miłej soboty, może się spotkamy jeszcze kiedyś, gdzieś.

  • Jeżeli moderator nie zamknął tematu, gdy została udzielona satysfakcjonująca odpowiedz

    Dziękujemy za uznanie naszej odpowiedzi za satysfakcjonującą oraz pełną i w związku z tym temat zostaje zamknięty. Jeśli jako autor tematu miałabyś dodatkowe pytania lub wnioskowała o ponowne otworzenie tematu, prosimy o kontakt z zespołem forum.


    /Temat zostaje zamknięty.

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski