Czekanie na support

  • Ile czeka się łaskawie na odpowiedź od supportu, 24h? IRC czat nie działa, co raczej mnie nie zaskakuje, a innego sposobu na porozmawianie z GMami to nie ma.

    Znowu sobie żarty robicie?!

    Zamiast tak przeciągać, to wystarczy porozmawiać, co zajęłoby wam niewielki ułamek czasu, mam prawo o informacje i przedstawienie swoich argumentów, nie może być tak, że bawicie się kosztem ludzi spokojnie sobie grających, a mnie po raz kolejny ten problem dotyczy, bo oczywiście przyjaciele zza granicy masowo zgłaszają mnie, a mi się dostaje za nie wiadomo co.


    Z całą dozą pewności każde te pseudo zgłaszania mogę obalić prostymi argumentami, ale zamiast posłuchać drugiej strony to najlepiej czekać jak najdłużej z odpowiedzią, a jak już dobrze jasnowidze, to wiem jaka będzie pierwsza odpowiedź.


    Postarajcie się przyśpieszyć tą odpowiedź, albo tutaj na forum, na prywatnej wiadomości udzielcie mi wyczerpującej odpowiedzi i porozmawiajcie jak człowiek z człowiekiem

    89779830bf6b2.jpg

  • Na odpowiedz mamy 48 h , odpowiadamy tak szybko jak jest to możliwe. Na forum nie poruszamy kwestii związanych z supportem i tak też zostanie. Także odpowiedz zostanie udzielona tylko i wyłącznie poprzez support.

  • To dziwne, skoro 48 h to czemu nadal czekam na odpowiedz supportu na zgłoszenie z 30.01.2018?

    Dobrze byłoby wiedzieć czy rzeczywiście zgłoszenie jest rozpatrywane czy zwyczajnie zignorowane.

  • Po prostu tam już nikt nie zagląda bo mają to gdzieś xD takie są realia. Eventu w grze też nie dostaliśmy już z rok czasu bo nasi gm mają nas w głębokim poważaniu :D Gra jest na dnie. Na forum zaglądają skasują 2-3 posty zamkną 2-3 tematy i praca odwalona. Czekamy na łączenie ( ja chce z Astreią czy jak tam to się zowie xDDDD) z innymi serwerami. Ogólnie polecam napisać do angielskiego suportu oni chyba jeszcze odpowiadają w czasie. Aha. U góry masz takie coś jak skarga przebijasz ticet wyżej jeśli dobrze pamiętam :P

    PS marcik  Camist  Raiden  Tsurara  Celes prawda że mówię prawdę? :D

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Witam serdecznie,


    IRC czat nie działa

    Owszem jakiś czas temu nie działały serwery, jak również strona która pozwala na korzystanie z czatu. W tym momencie serwery działają poprawnie, jednak wciąż czekamy na naprawę strony OnlineGamesNet, w związku z tym bardzo prosimy o cierpliwość. Mamy nadzieje, że stanie się to wkrótce.

    a innego sposobu na porozmawianie z GMami to nie ma

    Jeśli sprawa nie dotyczy konkretnych szczegółów dotyczących konta w grze lub kwestii które mogą być ujawnione jedynie po weryfikacji użytkownika, jak najbardziej wiadomość na forum również jest sposobem na skontaktowanie się z członkami zespołu na forum.

    To dziwne, skoro 48 h to czemu nadal czekam na odpowiedz supportu na zgłoszenie z 30.01.2018?

    Jak było to już wyżej wspomniane, zgłoszenia staramy się realizować najszybciej jak to możliwe i do 48h. Jednak są sytuacje czy zgłoszenia które wymagają od nas dokładniejszych działań i może przez to dojść do przekroczenia wspomnianego terminu. Jednak jeśli ktoś z Was chciałby spytać o proces realizacji zgłoszenia tj. - czy chociażby upewnić się iż wciąż jest realizowane, czy zostało poprawnie wysłane, ponieważ nie pokoi się jego realizacją, jak najbardziej może nas o to spytać czy to na czacie IRC czy też na forum.

    czy zwyczajnie zignorowane.

    Żadne ze zgłoszeń nie jest ignorowane. Każde z wysłanych przez Was zgłoszeń powinno wiązać się z odpowiedzią ze strony członków Supportu, jeśli nie zostało samodzielnie zamknięte i wycofane przez autora lub chociażby nie stanowi duplikatu czyli ponownie wysłanego takiego samego zgłoszenia, w tym samym czasie lub SPAMu. Jednak tak jak informowałem powyżej jeśli chciałby ktoś upewnić się co do procesu realizacji swojego zgłoszenia, może skontaktować się z nami poprzez wyżej wymienione sposoby.

    Eventu w grze też nie dostaliśmy już z rok czasu bo nasi gm mają nas w głębokim poważaniu

    Pracujemy nad opracowaniem wydarzeń w grze, w związku z tym prosimy o cierpliwość. Jeśli będziemy mieć więcej informacji w tej kwestii - natychmiast je Wam przekażemy.

    Czekamy na łączenie

    Dziękujemy za informacje i zapraszamy do dyskusji na ten temat.

    Ogólnie polecam napisać do angielskiego suportu oni chyba jeszcze odpowiadają w czasie.

    Jedynym zespołem Supportu, który może podejmować zgłoszenia dotyczące postaci czy kont z polskiego serwera jest polski zespół gry. Angielski/Europejski zespół gry zajmuje się odpowiednio przypisanymi im serwerami Idun oraz Vidar, zaś amerykański Phoenix oraz Aeterna itd.


    W związku z tym wysłanie zgłoszenia, które będzie skupiać się na postaci czy też koncie z polskiego serwera Nawia - do Supportu Runes of Magic EU, spowoduje jedynie proces wydłużenia jego realizacji, nie zaś jego realizacje przez Team EU. W związku z tym bardzo prosimy o wysyłanie zgłoszeń bezpośrednio do nas, aby czas ich wykonania był jak najszybszy.

    U góry masz takie coś jak skarga przebijasz ticet wyżej jeśli dobrze pamiętam

    Owszem, jeśli nie jesteś zadowolony z odpowiedzi na Twoje zgłoszenie, możesz użyć przycisku "Skarga", który przeniesie je bezpośrednio wyżej i inna osoba przyjrzy się Twojej sprawie. Ponadto w podglądzie zgłoszenia na Waszym koncie Support, tuż obok napisu "Poziom obsługi:" znajdziecie informacje jaki jest aktualnie stan realizacji zgłoszenia.

  • Camist wy to zawsze pracujecie i czekacie :P

    Ściemniasz :D kiedyś pisałem do angielskiego suportu o zwrot itemku odpowiedzieli w przeciągu 1 dnia i dostałem item bez żadnego gadania u nas 1 taki ticet się ciągnie tygodniami :D

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Tak jak zostało wspomniane - staramy się odpowiadać jak najszybciej, nie zawsze jednak jest możliwość załatwienia sprawy 'od ręki' - każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i niestety, ale niektóre problemy zajmują więcej czasu niż inne.


    Jak już wspomniał Camist - rozumiemy, iz nie zawsze zgadzacie się z decyzją, którą podejmie GM - w tym wypadku istnieje opcja "skarga" z której możecie skorzystać.

  • Posty odnoszące się do komentowania działania Supportu oraz dyskutowania na temat blokad są niedozwolone. W związku z tym zostały usunięte.


    nie dyskutowaniu/narzekaniu o ostrzeżeniach, mutach czy też innych karach zarówno w grze jak i na forum - prosimy zamiast tego skontaktować się z Zespołem.

    -

    Jeśli macie zastrzeżenia co do konkretnych gildii czy też osób w zakresie przestrzegania Zasad Gry oraz OWK, jak najbardziej możecie to zgłosić do Systemu Supportu, a przyjrzymy się tej sprawie.

  • Tak jak zostało wspomniane - staramy się odpowiadać jak najszybciej, nie zawsze jednak jest możliwość załatwienia sprawy 'od ręki' - każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i niestety, ale niektóre problemy zajmują więcej czasu niż inne.


    Jak już wspomniał Camist - rozumiemy, iz nie zawsze zgadzacie się z decyzją, którą podejmie GM - w tym wypadku istnieje opcja "skarga" z której możecie skorzystać.

    Kurde, to strach pomyśleć co by się działo gdy na serwerach panował Chapter III i jakies 300x wiecej graczy. No ale jak to się mówi ''jaka płaca taka praca''... ;)



    Zamykam temat z powodu braku aktywności.

    / Vinelya

    Korim


    Knight < 100 > Mage


    8o=O<X   Ignis Guild   ||?(;(


    Wychylylybymy - RIP


    Mementomori - RIP


    Ignis - RIP


    Korim - OFF

  • Vinelya

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski