Samoczynne przenoszenie do ekranu logowania - Internet mobilny od operatora T-Mobile

  • ROBLEM - KIEDY TYLKO WCHODZE NA POSTAĆ NATYCHMIAST WYRZUCA MNIE DO LOGOWANIA KAZDA POSTAC CALY CZAS OD WCZORAJ WIECZOREM

    CALY CZAS NA Okraglo mi sie to dzieje i nie wiem czy to wina moja czy gry czy internetu mobilnego z tmobile czy czego jeszcze . ?

    Mam 6 postaci ina kazdej czas przed wyrzuceniem do ekranu logowania do max 5 minut). Teraz nawet mi portal snnopa nie otwiera; (co sie dzieje prosze o pomoc z problemami pozdrawiam Paulina / Gabrielle; (;(; (Ponad to jesli juz mam chwilke na postaci to poczta w ogole sie nie otwiera z addonem mail mod czy bez bez znaczenia ;( Prosze bardzo o pomoc z tym problemem nie da sie grać wcale ;( pozdawiam Paulina/ Gabrielle

    UPDATE - teraz juz wcale mnie nie wpuuszcza tyljko sam ekran logowania i od nowa.. ;(

    Gabrielle8o

    Edited once, last by polianna2905 ().

  • polianna2905

    Changed the title of the thread from “PROBLEM - KIEDY TYLKO WCHODZE NA POSTAĆ NATYCHMIAST WYRZUCA MNIE DO LOGOWANIA KAZDA POSTAC CALY CZAS OD WCZORAJ WIECZOREM” to “PROBLEM kiedy tylko wchodze na jakakolwiek z moich 6 postaci wyrzuca mnie natychmiast do ekranu logowania od wczoraj wieczor / mam tmobile mobilny internet czy to dlatego ?”.
  • Witam,


    nie jestem do końca pewna czy to ma jakiś związek, ale jak napisała Celes:


    Szanowni Gracze,


    w związku z pożarem hali sąsiadującej z centrum danych operatora sieci T-Mobile na warszawskim Żeraniu, klienci mogą odczuć przejściowe problemy w dostępności usług.
    Może to być związane z utrudnieniami przy dokonywaniu płatności poprzez SMS czy rozmowę telefoniczną.


    Wasz Zespół.


    Wprawdzie wspomina ona jedynie o trudnościach w płatnościach, ale być może ma to też wpływ na rozgrywkę ogólnie? Zwłaszcza internety mobilne lubią być mało stabilne...


    Albo masz skopanego klienta gry.

  • Polianna, co prawda my wspominamy o możliwych problemach w dostępie do usług płatniczych przez SMS/telefon (bo w większości z tego korzystają nasi gracze w ramach gry), ale jeśli masz u tego operatora internet mobilny na którym gracz to zalecam skontaktowanie się z nimi (o ile działa u nich support w tej sytuacji :S ) i sprawdzenie stanu twojej usługi internetowej w pierwszej kolejności (ewentualnie speed test? MRT test).


    Czy inne usługi/strony ci działają?

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Tak nagle cos by bylo nie tak z klientem? Wczoraj do popoludnia wszystko dzialalo w porzadku .. Czy powinnam poczekać jeszcze zakładając ze to ma cos wspolnego z internetem czy odinstalowac gre i zainstalowac ponownie ? Dziwne w tym jest to ze funkcje wszystkie POZA pocztą działają.. niestety juz czas kiedy w ogole mi pozwala być na postaci pozbierać kwiatki albo dzienne szybko zrobić jest niższy i niższy - na 5 razy ze wpisze moj login i pass 1 raz mi pozwala wejsc a tak to od nowa.. Strona ta wasza forum tez mi sie zacina ze nie ma internetu i za chwile odswiezam i dziala. Niestety w przypadku gry to nie skutkuje. Wiec co sugerujesz co polecasz zebym zrobila ? Prosze o opinie ja sie nie znam i nawet nie wiem juz co myslec bo watpie ze pozar w tmobile mialby cos wspolnego akurat z pocztą ;) wyjelam addon z folderu roma i z powrotem i bez roznicy ... inne funkcje dzialaja ale nie da sie grac kiedy mnie wyrzuca co 2 minuty i jesli nni gracze nie zglaszaja podobnego problemu co moze ja cos zrobilam kliknelam nie wiem ?

    Sprobowalam wylaczyc antywirus i zapory i tez nic.. Ale np film pozwala mi ogladac na netflix przynakjmniej rano nie przerywało.. wiec nie mam pojecia jestem tu w kropce.

    Pozdr

    Paulina/Gab

    Celes wasza strona mowie dziala ale tez zalagowala na chwile i poszla offline wiecej niz kilka razy... inne wydaje sie ze na chwilke dzialaja ale nie bylam na niczym dluzej poza tym tu i tez problem sie pojawil...

    Gabrielle8o

  • My Speed :: 721 kbps 93% wolniej niż mój host średnio 11 Mb / s 97% wolniej niż średnia PL 26,9 Mbps 97% wolniejsza niż prędkość indeksu 27,8 Mb / s

    gradientgradient


    Taki wynik otrzymalam wlasnie zrobilam ten test wiec nie znam sie ale chyba jest problem tak ? czy ktos to umie odczytać ;p ja nie bardzo cos takiego w szczegolach jest :


    :::.. Download Speed Test Result Details ..:::

    Download Connection Speed:: 721 kbps or 0.7 Mbps

    Download Speed Test Size:: 1.3 MB or 1280 kB or 1310720 bytes

    Download Binary File Transfer Speed:: 90 kB/s

    Tested At:: https://TestMy.net

    Validation:: https://testmy.net/db/dm375e_QJ

    TiP Measurement Summary:: Min 0.34 Mbps | Middle Avg 0.88 Mbps | Max 2.33 Mbps | 137% Variance

    Client Stats:: https://testmy.net/compID/17253812526472

    Test Time:: 2019-02-01 12:42:23 Local Time

    Client Location:: PL https://testmy.net/country/pl

    Target:: Frankfurt, DE https://de.testmy.net

    Client Host:: T-mobile Polska https://testmy.net/hoststats/t_mobile_polska

    Compare:: 93% slower than host avg, 97% slower than country avg, 97% slower than world index

    1MB Download in 11.38 Seconds - 1GB Download in ~3 Hours - 13X faster than 56K

    This test of exactly 1280 kB took 14.713 seconds to complete

    User Agent:: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/71.0.3578.98 Safari/537.36 [!]

    Gabrielle8o

    Edited once, last by polianna2905 ().

  • Camist

    Changed the title of the thread from “PROBLEM kiedy tylko wchodze na jakakolwiek z moich 6 postaci wyrzuca mnie natychmiast do ekranu logowania od wczoraj wieczor / mam tmobile mobilny internet czy to dlatego ?” to “Samoczynne przenoszenie do ekranu logowania - Internet mobilny od operatora T-Mobile”.
  • Camist

    Added the Label General
  • Poliana jak masz internet w T - Mobile to możesz mieć problemy z działaniem internetu w tej sieci, więc może raz działać raz nie działać.

    Powodem tego jest pożar jaki był w Warszawie i ucierpiały tam budynki T- Mobile gdzie mieści się ich data center i call center




    Prościej chyba już się nie da tego wytłumaczyć dlaczego masz problemy z usługami w tej sieci

  • Nie mam internetu w T-mobile (i jeśli korzystam z mobilnego, mam wyłączoną funkcje roamingu danych). Niewiele też ostatnio bywam w grze, ale na ten czas, w którym bywam (CBL, czasem jakieś dzienne), również ostatnio doświadczam kłopotów opisywanych przez Poliannę i Samaela. Wcale to nie zachęca, do tego, bym sobie trochę pograł... Wręcz przeciwnie.

  • Play + 2 stacjonarne od różnych dostawców (i ani jedno to Orange)... Ja już podejrzewam, że to ten laptop dogorywa, ale czytam tu, że może to nie on... Nie mam w tej chwili jak sprawdzić przy pomocy innego kompa. Polianna na jakiejś nówce śmiga..


    PS.

    W chwili obecnej siedzę na Play LTE. Kotek nie ma problemu z przetwarzaniem surowców (ale wiadomo, pet to robi w tle). W gildii też wydobywanie surowców leci bez problemu. Jednak... próba przetwarzania surowców, powoduje zrywanie tej czynności w nieregularnych odstępach. To samo z wydobywaniem surowców z tego co się wykopuje z gildii. Wygląda to tak, jakby plecak miał 'zwieszki'. Ten sam efekt przy skrzynce pocztowej. 'Zwieszki' przy pobieraniu ze skrzynki. Skrajnie - 'zwieszka' wszystkiego. Co jakiś czas taka 'zwieszka' jest dłuższa... i ciach.. wylogowanie.


    Przez chwilę wszystko pięknie szło...


    To był czas, w którym "Mrok rozpostarł się nad całą krainą a ze szczeliny zaczęły wyłazić potwory".


    Jak wróciło do normalnych kolorków... problemy również wróciły.

    Edited once, last by Propelerek: Dodatkowe informacje ().

  • Podbijam temat. Tylko że u mnie wszystkie strony działają yt też wszelkie inne rzeczy również a roma wywala jak napisała koleżanka 2-3 min albo 30s. Coś wiadomo Celes? Camist  Tsurara  marcik

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • RoM jest szalenie czuły nawet na najmniejsze zaniki Internetu. Strony działają normalnie, inne programy typu TS nawet tego nie zauważą, a z RoMa wywala do logowania (uprzedzając: ping w grze może nawet nie wzrosnąć, a i tak wywali). Więc jeśli inni nie mają takich problemów to stawiałbym na chwilowe problemy dostawcy lub ogólnie "coś z netem" u ciebie.

  • Zacina ekran wybija 5k pingu i do logowania :) jeśli miałbym problemy z netem to yt by zacinał, lub inne gry by wywalało. Ale zawsze problem jest z RoM, bo patafiany z Niemiec nic nie umieją tylko żerują na tym co wyzyskują od gracz. Mam nadzieję że ta pazerność odbije się im kiedyś.


    I co dalej czekać?

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Kurczak Caer... może mi WiFi szwankuje w tym laptopie. Bo jak ono ma 'przycinki' - to faktycznie efekt mógłby być taki, jak opisuję. Też nie mam problemu z Netfliksem ani YT... ale one się przecież buforują. Jeśli to są takie 'przycinki' - jak mi najłatwiej zauważyć na przetwarzaniu materiałów... to może być to. Jeśli wszyscy (nasza trójka), mamy ten problem przy połączeniu WiFi, problem może być w zakłóceniach/interferencjach tego pasma, albo np. w sterowniku sieciowej karty WiFi..


    Dzięki za podpowiedzi do nowych pomysłów...

  • Zacina ekran wybija 5k pingu i do logowania :) jeśli miałbym problemy z netem to yt by zacinał, lub inne gry by wywalało. Ale zawsze problem jest z RoM, bo patafiany z Niemiec nic nie umieją tylko żerują na tym co wyzyskują od gracz. Mam nadzieję że ta pazerność odbije się im kiedyś.


    I co dalej czekać?

    Nie, yt jak i inne serwisy stremingowe buforuje sobie filmy, więc przerwy w działaniu internetu są niezauważalne. Ja mam światłowód w Orange (dużo znajomych też), i ostatnio wszystkim pingi mocną skaczą. Powoduje to dodatkowe lagi, freezy i wylogowywanie.

  • Sprawdziłem na połączeniu stacjonarnym (via WiFi). Problemy nadal są... ale nie te. Wygląda na to, że "tematowy" problem, to ogólny spadek jakości dostarczania danych poprzez sieć GSM/LTE. Sądzę że nakłada się tu więcej czynników na raz: ferie, weekend, awaria w jednej z sieci (jakieś umowy o współdzieleniu łącz transmisyjnych - inne sieci musiały przejąć to, z czym T-mob stał się na jakiś czas niewydolny..).


    PS

    Od dawna nie "bawię się" informatyka i nie śledzę tych nowszych rozwiązań technicznych, jednak w tej kwestii... przypuszczam, ze niewiele się zmieniło. Łącze transmisji danych to pasmo wejścia i wyjścia. Jeśli np. Taki streaming video chodzi Ok, to przecież głównie dane wejściowe. Taka gra, to jednak stałe dwa kierunki. Jeśli są jakieś kłopoty z wysyłaniem danych (przecież trzeba podać serwerowi informacje, że coś trafia do plecaka)... gra/plecak się zwiesza. Jeśli brak kontaktu z użytkownikiem jest zbyt długi.. za bardzo przerywany... serwer może takiego użytkownika wywalać (wylogowanie). Jak łatwo zauważyć, taka przerwa w kontakcie z serwerem może mieć bardzo wiele przyczyn - cały proces transmisyjny danych to tak naprawdę agregat urządzeń, technik transportu danych czy nawet samych medium ich transmisji. Wystarczy, że coś po drodze działa nie tak.. przy dość wysokiej "czułości" serwera gry na takie zakłócenia - po prostu "ciach".

    Edited once, last by Propelerek: Dodatkowe informacje ().

  • PPS 21:52 06.02.2019


    I... $%#^%$@$%$#!


    Na stacjonarnym teraz lecę (necie)... a chodzi jak krew z nosa...


    @^%$@&%$@&%$&

    Ja bym obstawiał że to jednak wina dostawcy internetu, sam mam obecnie problem i kilka osób w gildii ale nie wszyscy, orange... nie polecam...


    Ostatnia godzina gdzie widać że problemy zaczęły się o 21:10, profilaktyczny reset routera o 21:30




    Wykres z 5 min, traci masę pakietów... dodam że to tylko w połączeniu z serwerem GF, w tym samym czasie pinguje 212.77.100.101 wp i tam spokój.



    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Ja już nie mam siły Zeno... Musze sobie znaleźć inną rozrywkę....

    Człowiek wraca z pracy... chce się 'zresetować'... a tu jeszcze większa kicha niż w pracy...


    PS.

    ...żaden Orange Zeno... żaden Orange...


    PPs


    Netflix śmiga na najwyższej rozdzielczości, WP też nie ma kłopotów... RoM je ma !!!

  • Przecież pisałem że streaminowego serwisy buforują i są niewrażliwe za zrywanie neta, do tego mają dynamiczną kompresję wideo. Gry tak nie mogą, działać 🙂