Wasze opinie na temat systemu Rubinów

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Witajcie,


    Jakiś czas temu, ogłosiliśmy pewne zmiany w sklepie i to, że chcielibyśmy prowadzić kolejne w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Jak wiecie, system Rubinów dostępny jest w grze od długiego czas i dlatego bardzo chętnie zapoznamy się z Waszymi opiniami na jego temat oraz na temat ewentualnych zmian, które chcielibyście zobaczyć.


    Zapraszamy do podzielenia się z nami Waszymi opiniami na takie tematy jak:

    1. Czy podoba Ci się pomysł systemu payback (że otrzymujesz dodatkową walutę przy każdym zakupie)?
    2. Czy podoba Ci się obecna oferta dostępna w Sklepie za Rubiny czy wolałbyś zobaczyć tutaj jakieś zmiany?
      1. Jeśli tak, to jakie przykładowe zmiany chciałbyś zobaczyć?
    3. Czy wolałbyś całkowicie inny system niż obecny system Rubinów?
      1. Jeśli tak, to jak powinien on wyglądać wg. Ciebie?


    -----


    Prosimy zauważyć, iż w temacie tym obowiązują dodatkowe zasady i prosimy o ich respektowanie:

    • Mile widziana jest tutaj tylko konstruktywna krytyka i każde inne posty, które nie spełniać będą tego wymogu, będą usuwane.
    • Prosimy o bycie zwięzłym i skoncentrowanie się na najważniejszych punktach.
    • Prosimy o trzymanie się tematu - jeśli chcecie przekazać swoje opinie na jakiś inny temat, prosimy stworzyć oddzielny temat na forum.
    • Naszym celem jest zebranie Waszych opinii, by móc ocenić ten system pod kątem Waszych opinii i możliwych przyszłych zmian.

    Czekamy na Wasze opinie. :)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Ja byłbym za likwidacją rubinów i wprowadzeniu przedmiotów za rubiny do oferty za diasy/żetony/złoto. Oczywiście ceny powinny być racjonalne.


    Jeśli pomysł jest nie możliwy do zrealizowania, trzeba koniecznie przywrócić poprzednią premię rubinową. Obecna jest skandalicznie niska. Rubiny są praktycznie nie do zdobycia...

  • Sens utrzymania premii rubinowej na obecnych warunkach jest dla mnie taki sam, jak dodatkowego wprowadzenia premii szmaragdowej za zakup rubinami i premii kryształowej za zakup szmaragdami... (a co?, czemu i to miało by nie funkcjonować podobnie jak zodiaki, przetwórstwo/produkcja czy inne dostępne w RoMku 'rozrywki'). Już chyba nie ma dla mnie znaczenia, co tam sobie z tymi rubinami porobicie... Ja ich jeszcze parę mam i wydam... jak mnie jeszcze kiedyś najdzie. I wcale nie na jakieś... koło frustracji, tylko to - co być może uznam jakimś cudem za 'opłacalne' lub potrzebne do rozrywki.


    Celes - wiem że fajnie by było otrzymywać informacje - tak kawa na ławę, bez żadnego wysiłku umysłowego, jednak wybacz - pozostanę w opcji uszanowania wyższości umysłu w rozwiązywaniu problemów nad wszelkim komputerowym/maszynowym przetwarzaniem spłyconych bardzo danych.


    PS

    Jeśli jednak informacje zawarte w treści mojej odpowiedzi/opinii są dla Ciebie niejasne - niech tym najistotniejszym dla Ciebie przekazem będzie:


    NAJPIERW PORZĄDEK Z DIAMENTAMI, POTEM EWENTUALNIE COŚ, CO Z NICH WYNIKA.

    Edited once, last by Propelerek ().

  • 1. Nie podoba mi się

    2. Znowu mi się nie podoba, ceny są zdecydowanie za wysokie w stosunku do ilości otrzymywanych rubinów.

    3. W mojej opinii ceny przedmiotów za diamenty i rubiny powinny zostać obniżone, aby równały się obniżce jaką zastosowano wobec otrzymywanej ilości diamentów za realną walutę. Aktualnie jest drożej niż było wcześniej, promocje są mniejsze, rubinów jest o wiele mniej niż kiedyś.


    Dodatkowo uważam że powinna zostać wprowadzona możliwość zdobycia zarówno diamentów, jak i rubinów w grze oraz powrót diamentów do domu aukcyjnego z rozdzieleniem na diamenty nabyte za walutę realną - które można sprzedać w domu aukcyjnym, jak i diamenty nabyte w domu aukcyjnym za walutę w grze, w tym wypadku złoto, których NIE DAŁOBY się z powrotem wystawić w domu aukcyjnym.

  • Jako że niektóre przedmioty da się kupić tylko za rubiny i może się tak stać że wyda się dias tylko dla nich (ale nikt rozsądny tego nie zrobi a nierozsądne posunięcia czasem się zdarzają:P). Wnioskując ciężko nazwać walutę która mogłaby być tą właściwą premium zamiast dias dodatkową ciekawą opcją bo rynek rubinów właściwie to odrębna sprawa niż dias chociaż prawa rynku dotykają je podobne. No ale jak będziemy handlować bo nie każdy się do tego nadaje (np: nowi gracze). W innych przypadkach dochodzi do paradoksu...


    Właściwie dopracowałbym ofertę rubinową mając na uwadze następujące rzeczy:


    1. Posiadanie rubinów nie powinno wpływać na "potęgę" i rozwój postaci.

    2. Rubiny powinny być walutą ekskluzywną, to znaczy zablokować możliwość handlu.

    3. Dostępny asortyment powinien być interesujący, klimatyczny (gra ma wyjątkowy, wciągający i niepowtarzalny klimat), wyraźnie zaznaczać że wydało się określoną ilość pieniędzy (np. skin czy tytuł powinien wyraźnie o tym świadczyć i być dostępny tylko za nie).

    4. Premia rubinów i cena przedmiotów w ofercie powinna być dostosowana (nie zasugeruje zwiększenia w obawie przed hejtem)


    Poza tym mam osobistą sugestię żeby za rubiny były dostępne talony zniżkowe do sklepu diamętowego.

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • 1. Generalnie sama idea mi się podoba, ale absolutnie nie w obecnym kształcie.


    2. W obecnej sytuacji - nie, gdyż oferta w sklepie rubinowym jest stanowczo za droga w porównaniu do możliwości pozyskania rubinów. Rozwiązaniem może być albo przywrócenie "starej" premii rubinowej albo obniżenie cen przedmiotów za rubiny. Mam tu na myśli zwłaszcza talony na plecaki i zakładki w banku oraz przedmioty niezbędne do podrasowania ekwipunku (nawierty i perfekty do +6). Ponadto do oferty powinny zostać dodane na stałe perfekty odpowiednio do +12, +16, może + 20?


    3. Gdybym miała wskazać na jakieś zmiany w tej materii, to byłabym za całkowitą likwidacją sklepu rubinowego i wprowadzenie oferty rubinowej na stałe do sklepu diamentowego.


    Jednakże podkreślam raz jeszcze: sam system nie byłby zły, gdyby premia rubinowa nie była tak katastrofalnie niska. I wywalcie to całe koło fortuny - nikt go nigdy nie chciał i o nie nie prosił.

  • Miałem na myśli bardziej tak jakby prawie całkowite przemodelowanie oferty dostępnej za rubiny.

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • 1. nie

    2. Obecna premia rubinowa jest skandalicznie niska.

    3. jestem za zlikwidowaniem rubinow.


    jestem za wprowadzeniem zakupu diamentow do ah

  • 1. Idea dobra, bo za realną gotówkę dostajemy tak naprawdę 2 waluty premium zamiast jednej i to mi się podoba, ale obecny system ilości dostawania rubinów jest zbyt mały do cen tych przedmiotów ( rl'y za wydane 3250 diamentów tylko 325 rubinów????!!!!!), a poprzedni powodował to,że każdy kto doładowywał diamenty miał rubinów od groma.


    Więc tutaj proponuje to jakoś wyśrodkować ewentualnie obniżyć ceny w rubinowym sklepie.


    2.Obecna oferta z użytecznych rzeczy to tak naprawdę nawierty na 4 slot i perfekty do +6 oraz dodatkowe talony na miejsce w banku i plecaki, więc dodanie perfektów do 12 i 16 za rubiny byłoby dobrym pomysłem oraz serio 150 rubinów za potke 100% więcej PT gdy za lustra każdy może mieć za free 50% potke..............


    3. Nie, ponieważ gdy rzeczy za rubiny trafią do sklepu za diamenty to ceny tych przedmiotów będą tak wysokie,że mało który gracz będzie mógł sobie na nie pozwolić ( przeliczając jaką ilość diamentów trzeba wydać by nazbierać na głupi nawiert do pancerza to miałby on w is diamentowym cenę 600 diamentów O.o)

  • Skoro zapowiadają "sianie rubinów" przez krótki czas... to i pewnie masakra w rubinach się szykuje. Bo... kiedy ostatnio była jakaś zmiana w IS na lepsze? Na inne, tak - ale na lepsze???


    Łaaaaaaa....


    Trzeba szybko wydać co tam jeszcze zostało i ma jakiś sens...


    łomatko....


    echhh...