Dom aukcyjny - limit

  • Chciałbym wyjść z pomysłem zwiększenia limitu ceny za jaką można wystawić przedmiot w domu aukcyjnym. Cały zrobiony item często jest wart znacznie więcej, niż maksymalne 999kk, a zatem byłoby wskazane aby limit był zwiększony.

    Pozdrawiam!

  • Popieram pomysł, dodam jeszcze o potrzebie zwiększenia limitu golda jaki możne posiadać postać w danym momencie gdzie również wynosi on 999kk.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • :):):)

    I ja jeszcze proszę, by znieść limit diamentów na koncie (ponad 999kk)


    PS.


    Skoro znacznie tegoż posta nie zostało zrozumiane, a wyjaśnienie go zostało uznane za: ("This post was deleted by Camist: Brak konstruktywnych wypowiedzi na przedstawianą sugestie."), aby nie dawać podstaw czy okazji do manipulowania informacją/dezinformacją, a tym bardziej... wpadać w pułapkę niezrozumienia - proszę powyższy wpis traktować jako niebyły. Zupełnie nie miał na celu jakiejkolwiek deprecjacji zgłoszonego w temacie problemu.


    :):):)

    Edited once, last by Propelerek: Nieczytelność intencji posta ().

  • No więc Celes, jak sie ustosunkowałaś do prośby, wiadomo - oprócz wstawionych jakże kompetentnych lajków do postów ponizej ?

    Edited once, last by Aheo ().

  • Celes ma gdzieś to :D dzisiaj 10 wypłata do kieszeni i w tango na tydzień :D :D :D :D a reszta nic nie wie bo nic nie wiedzą :P

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • No więc Celes, jak sie ustosunkowałaś do prośby, wiadomo - oprócz wstawionych jakże kompetentnych lajków do postów ponizej ?

    Przekazałam pomysł do naszego game designer, który rozważy konspekt i mam nadzieję zasugeruje zmianę RWkerowi.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Celes nie ściemniaj powiedz wprost że i tak nic z tego nie będzie bo nie opłaca już się wam trzymać gry. Za kilka miesięcy doświadczymy pewnie kolejnego łączenia serwerów a potem to już z górki :D

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski