Kolejność przechodzenia map

  • Witajcie,

    jaka będzie kolejność przechodzenia map? Zamierzam mieć tylko dwie klasy.

    Główną przeszedłem logar, srebrne źródło, dolinę aslan, wyżynę Ystra i jestem teraz na obsydianowej z 53 lvl. Nie chcę też przegapić żadnych worków :)



  • Według mnie następna lokacja po Obsydianowej to Krucze Pola, Wybrzeże Łkań, Dzikie Ziemie, Wulkan a potem Dalanis i questy z Morrokiem. Krucze są gdzie na poziom ~50.

  • Ja bym szybciutko jak tylko można poszła do Wulkanu Aotuila jakos kolo 50 czy nawet troszke wyzej i wtedy zrobilabym WSZYSTKIE QUESTY az do otwarcia tego do Dalanis - wzgorza Grzmiacego Kopyta - tam od bodazje 53 mozesz questowac i wziac Morroka lancuszek i juz do konca z Morrokiem zostac (no prawie ;) a poboczne questy sprobuj zostawic subce - wiem ze czasem to ciezko albo nierealne bo potrzebujemy je zeby jednak ten levelek wbic od czasu do czasu. Morrok daje najwiecej EXPA ale czasem jest ten lancuszek szybszy troszke niz poziom. I pamietaj na 50 dostań się do krainy z Dalanis i na mapce pokazde ci wykrzyknik żółty KONIECZNIE IDZ TAM I QUEST POLEGA NA WYBORZE PAKIETU (ubranko skóra kolcza płytowa) i daje Ci pelny set na poziom OKOLO 50 tzn ze nizsze itemki tez tam są. A na 45 czy coś tak od 41 itemki są w SECIE NIEBIESKIM - RZADKIM QUESTOWYM NA POCZATKU KRAINY WYBRZEZE ŁKAŃ , także nawet na nizszym levelu ZOBACZYSZ WYKRZYKNIK i IDZ TAM ODBIERZ CIUSZKI ;) pozdro Gabrielle jak cos pytaj ;p

    Gabrielle8o

  • Ahahah no ja wiem, co robić dalej po Wulkanie :)
    Pytałem, bo 100 lvl osiągnąłem już dawno temu i z głowy mi wyleciało jak expić.

    Zrobiłem tak: zostawiłem wybrzeże okazji, dzikie ziemie i krucze pola dla drugiej klasy. Wulkanu nie robię, bo tam się częściej ginie niż awansuje, w ogóle ta mapa jest jakaś powalona.

  • nie nawidze wulkanu ale bije dzikie ziemie na leb na szyje bo jest wiecej expa krotkie questy lancuszka i jak masz jakos porzadnie wystatowane ubranko nawet 2-3 brudne staty tu i tam to nie bedziesz padac bo przeciez nie o to chodzi. Ja mam 6 postaci i nauczylam sie po 1 szej nie padac bo nie oplaca mi sie bo uzywam zlotych mlotkow itp i wiesz co nie padam, postaci sa okolo 60 ubrane na brudach albo i nie i nie padam nigdy ;) jezu na moim magu - pierwszym masakra byla tyle diasow zeby nie musiec zbijac ciaglegu dlugu w kazdym razie nie bylo mnie na to stac i te czasy skonczyly sie wraz z levelowaniem maga do 100 i juz problemu nie bylo z kolejnymi... polecam wiec wulkan i tam dostaniesz quest do Dalanis i wtedy juz lancuszkiem idziesz.. chodzi o to zeby nie zbierac tysiaca grzybkow karmic miliona jeleni itp itd dzikie ziemie sa straszne jak dla mnie ;p xaviera do konca troszeczke dzikich ziem i wulkan - prawie udaje sie ich uniknac szczesliwie; ) no i lancuszkiem jedz bo wieksze duzo exp.. i jesli mozesz to potki uzywaj i rob dzienych ile wlezie jesli masz tam darmowe talony skads... jak najrzybciej na Wzgorza Grzmiacego Kopyta - to moj osobisty MUST-DO

    pozdrawiam paulina

    Gabrielle8o

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski
  • Camist

    Removed the Label Game