Bonus Lojalnościowy - sugestia zmiany godzin resetacji

  • Ej wy tam nie możecie zrobić by bonusy z lojalek resetowały się jak większośc o 6 rano? I tak raz na dzień by się odbierało.. a tak za każdym razem nie pasuje odbierać o tej samej godzinie i zagląda się raz na tydzień a tak by można było kiedy się chce :) :thumbup:

  • Camist

    Set the Label from Forum to Shop
  • Camist

    Changed the title of the thread from “IS lojalki” to “Bonus Lojalnościowy - sugestia zmiany godzin resetacji”.
  • Ej ty tam... ja przybijam pod tym łapki wszystkich swoich altów ;)


    PS

    I ich petów, żywiołaków.. nawet chowańców też. A jak wierzch ma łapki, to też się liczy!

    I proszę też policzyć tarcze krasnoludków.


    PPS


    I żeby jeszcze karmienie jajkami petów też się resetowało o 6, a nie o 7... bo to jakaś zupełna paranoja czasowa.

    Edited 2 times, last by Propelerek ().

  • Nic z tego. Identyczna sugestia była zgłoszona od samego początku istnienia bonusu i spotkała się ze stanowczą odmowa GF. Oni mają wylane na takie rzeczy 😫

  • Ej, ty tam... walcz z potworkami a nie z ludźmi.

    Co do ludzi, najskuteczniejsze jest szukanie korzystnych rozwiązań dla obu stron ;)


    Vide:

    "dylemat więźnia" np. wiki

  • Tu czasem pomaga troszkę segregacja -> A-Z; Z-A


    Ale też mi to przeszkadza... podobnie jak to, że po każdym pobraniu itemku... przewija do góry strony i trzeba od nowa kręcić ten wyjątkowo nieprzyjazny użytkownikowi interface.

  • No właśnie można Celes/Camist zrobić coś by wziąć i zaznaczyć jakośc wszystko żeby ci przeniosło do plecaka? bo mając po 300 rzeczy i parę altów to jest to bardzo uciążliwe jak się czegoś szuka. Z góry dzięki.

  • Witajcie,

    No właśnie można Celes/Camist zrobić coś by wziąć i zaznaczyć jakośc wszystko żeby ci przeniosło do plecaka? bo mając po 300 rzeczy i parę altów to jest to bardzo uciążliwe jak się czegoś szuka. Z góry dzięki.

    Taka sugestia została już zgłoszona, nie mamy jednak żadnych informacji w tej kwestii na ten moment. Z naszej strony możemy prosić jedynie o cierpliwość :(


    Ej wy tam nie możecie zrobić by bonusy z lojalek resetowały się jak większośc o 6 rano?

    Zgłosiliśmy to do odpowiednich osób.

  • Nie no czemu tak jest jak coś się zgłasza trzeba czekać latami? :C Kurcze taka fajna gra a nic nie jest robione w dobrą stronę. Aż to smutne. ;(

  • Jakieś postępy? dodam jeszcze że przydałby się jakiś osobny panel który przypisze wszystko to co się zbierze od miesięcy z bonusów, gdyś IS strasznie wolno dziala jak się ma tych przedmiotów w setkach . Jest to mega uciążliwe jak się szuka czegoś dla kilku altów :(

  • Z tego co pisał Camist zgłosił to 21 grudnia dziś zatem mamy 28 stycznia, czy na wszystko czekać trzeba serio latami? No ile można..... czekać... Przyznajcie że nie chce wam się nic robić i tyle. :kciuk w dół:

  • Jamoto, ja doskonale rozumiem, że chciałbyś aby Twoja sugestia została rozpatrzona jak najszybciej. Mi również obecny system godzin w bonusie lojalnościowym niezbyt się podoba...

    Ale chłopie, jak sam napisałeś:


    na wszystko czekać trzeba serio latami

    Są inne sugestie i zgłoszone błędy, które datują się lata - lata wstecz. Na starym forum była nawet cała taka lista "Raport o stanie Runes of Magic", która kończyła się gdzieś w okolicach Rorazan (o ile mnie pamięć nie zawodzi). Spośród kilkudziesięciu pozycji stamtąd w przeciągu tych kilku lat naprawiono kilka. No niestety, w takim tempie te prace się toczą. Co wcale nie oznacza, że mi się to podoba. Jednakże zażalenia tutaj należałoby kierować do osób znacznie wyżej niż obecni (lub nieobecni) na forum mentorzy: jeżeli komuś tu się "robić nie chce", to zapewne osobom odpowiedzialnym za pisanie poprawek w kodzie gry, ewentualnie osobom które są odpowiedzialne ze wynegocjowanie wdrażania takich poprawek.


    Konkluzja (moja osobista): nie zmienią tego w najbliższym ani w dalszym czasie. Bo nie jest to nic, co krytycznie zagraża stabilności gry, a ponadto chyba właśnie w taki sposób to sobie wymyślili u zarania dziejów...

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski