Brakujące zakładki w zamku gildyjnym

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Witam,


    28. listopada poznikały zakładki nr 2, 3, 4 i 5 w mojej altowej gildii. Jako, że już kiedyś miałam ten problem, napisałam szybciutko zgłoszenie. Byłam pewna, że - tak jak już to kiedyś miało miejsce - problem zostanie naprawiony po 2-3 dniach. Poprzednim razem pomoc w tej kwestii polegała na tym, że lider mojej altowej gildii (mój alt) otrzymał na pocztę w grze surowce i pieniądze w ilości wymaganej do wykupienia tych brakujących zakładek. Surowce te odebrałam, wpłaciłam na gildię, zakładki ponownie aktywowałam i wszystko było na miejscu jak należy.


    Tym razem jest inaczej, a ja nie wiem, dlaczego. Tym razem każe mi się czekać do konserwacji. Bo powinna pomóc. A jak nie pomoże, to mam pisać zgłoszenie znowu. SERIO???? W tym tygodniu konserwacji nie będzie, w przyszłym - nie wiadomo. Mam czekać nie wiedzieć ile w nadziei, że może to pomoże? A jak nie pomoże, to czekać dalej?


    Nie, nie będę cierpliwa i nie będę czekać, bo wiem, że ten problem można rozwiązać bardzo szybko. I nie tylko ja to wiem, ale też kilka innych osób, z którymi rozmawiałam, a które doświadczyły podobnej sytuacji, potwierdzają, że "support wysyła surki i sprawa załatwiona". Zacznę od wyżalenia się tutaj na forum. Jak mi trochę nerw przejdzie, wyślę skargę na tamto zgłoszenie. A potem będę jamzić tak długo, aż mój problem zostanie rozwiązany jak należy.


    Nie pozdrawiam. Jestem wkurzona.


    --------------------------


    edit: Ok, czyli jednak konserwacja będzie jutro. Tyle jeszcze poczekam. Ale jak nie będzie zakładek, to się pogniewamy...

    Edited once, last by Vimka ().

  • Witaj Vimka,


    Na wstępie przypomnę, że problem znikających zakładek jest nam znany oraz został oczywiście zgłoszony do producenta. Jest nam przykro, że dotknął on właśnie Ciebie w ostatnim czasie.

    Być może poprzednim razem, który opisujesz - pośredni zwrot zakładek w postaci wysłania surowców miał miejsce. Nie jestem w stanie tego tutaj i teraz odtworzyć i nie jest to tez miejsce do analizowania jak zostało rozpatrzone dane zgłoszenie Supportowe. Jeśli chciałabyś przystąpić do rozmów o tym, prosimy o kontakt z nami za pomocą platformy Supportu.

    Do każdej sprawy podchodzimy jednak indywidualnie, a ewentualne zasady i procedury rozpatrywania zgłoszeń mogą z biegiem czasu ulegać zmianie. Przywrócenie utraconych na wskutek tego błędu zakładek, jest oczywiście przez nas możliwe, jednak z przyczyn technicznych sam proces dobiega końca po zakończeniu najbliższej zgłoszeniu przerwy technicznej. Zdajemy sobie sprawę, że może to być czasem odległa data, z racji na ich nie regularność, jednak z naszej strony możemy jedynie przeprosić za niedogodności oraz prosić o cierpliwość ze strony użytkownika.


    Owszem możesz skorzystać z opcji "Skargi" zgłoszenia, jednak jeśli sytuacja jest faktycznie taka jak ją opisujesz powyżej to odpowiedź nie będzie zbytnio odbiegać od powyższej. Jednak zachęcam, jeśli to pozwoli rozwiązać ewentualne wątpliwości lub miałabyś więcej pytań co do tej kwestii.


    Zgodnie z zapowiedzią Przerwa Techniczna odbędzie się w dniu jutrzejszym, więc jeśli w zgłoszeniu zostałaś poinformowana o tym, że problem rozwiąże się podczas najbliższej - mamy nadzieje, że tak się stanie w dniu jutrzejszym. W przypadku niepowodzenia naszego procesu możesz skontaktować się z nami ponownie, a my postaramy się przyjrzeć ponownie Twojemu problemowi i skorygować zakończony niepowodzeniem proces.

  • Witam,


    z niezmierną radością donoszę, że "nie pogniewamy się" :D Zakładki wróciły na swoje miejsce. Temat można zamknąć.

  • Camist

    Closed the thread.
  • Teron

    Set the Label from Other to General