Nowe forum - Dyskusja

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Planujecie rozbudować nieco nasze forum o osobne zakładki? Przykład forum DE i EN jak to teraz wygląda. W dziale "Poradniki, porady oraz zasoby" brakuje mi też filtra "makro" jak jest to na DE.



    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • W jakim sensie "zakładki" Zeno? Więcej labelów? Czy o to, że z poziomu forum głównego sekcji PL można wybrać wyświetlanie wg. labela?


    Bo to są odnośniki po prostu, które wyświetlają tematy wg. przypisanych labelów, a nie oddzielne pod-fora. Trochę są na wyrost, bo na razie za dużo tematów nie mamy, by je wyszukiwać, ale jak Wam się przydadzą to czemu nie.



    W dziale tym mamy i addon i macro - chodzi o to, że musimy mieć label "macro" oddzielnie"? Nie wystarczy na razie razem na liście "topic"? Zrosztą już na DE nie mają oddzielnego na "makro", bo labely miały być wszędzie podobne, więc pewnie na razie pozmieniali.



    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • W jakim sensie "zakładki" Zeno? Więcej labelów? Czy o to, że z poziomu forum głównego sekcji PL można wybrać wyświetlanie wg. labela?

    Miałem na myśli właśnie wyświetlanie wg. labela, co prawda są filtry i nie jest to duży problem jednak jest to wygodne i niech u każdego będzie tak samo.


    W dziale tym mamy i addon i macro - chodzi o to, że musimy mieć label "macro" oddzielnie"? Nie wystarczy na razie razem na liście "topic"? Zrosztą już na DE nie mają oddzielnego na "makro", bo labely miały być wszędzie podobne, więc pewnie na razie pozmieniali.

    Hmm no fajnie że zostało dodane, jak pisałem tego posta to labela "macro" jeszcze tam nie było. Jeśli jednak może być oddzielone od "topic" to myślę że tak będzie lepiej, powstaje temat z poradnikiem ale powiedzmy że zawiera makra więc dodatkowo zaznaczasz "macro", proste :)

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Zeno dodaliśmy listy wyszukiwania wg. labelów z poziomu opisu działów, jedynie w serwerowym dziale nie ma, bo na razie tam nie pojawił się żaden post ;) (zapraszam do pisania tam :P)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Witajcie ,


    Z posiadanych przeze mnie informacji wynika, że owszem Wasze przeglądarki odbierają połączenie z niektórymi tematami na naszym forum, jako "niebezpieczne" lub nie potwierdzają "bezpieczeństwa" np. z aktualnym. Nie jest to sam w sobie błąd strony naszego forum, a dokładnie jedynie sposób odbioru stron z danymi tematami - przez Wasze przeglądarki. Tematy, w których znajdują się np. obrazki z adresem strony "http" zamiast "https", są odbierane jako "niebezpieczne". Za przykład może posłużyć ten temat - pomimo tego, że dotychczas brakuje w nim np. obrazków z adresem "http", to takowe znajdują się np. w sygnaturce jednego z powyższych użytkowników. Jako, że sygnaturka jest zawierana jako część posta i jest widoczna przez każdego z Was, tak również przez przeglądarkę internetową, która odczytuje tą stronę jako połączenie "niebezpieczne".


    Krótko mówiąc: Obecne w postach na danej stronie m.in obrazki z adresem "http" powodują brak wykrywania zabezpieczenia/połączenia bezpiecznego przez Wasze przeglądarki.


    Jeśli mielibyście jakiekolwiek uwagi odnośnie tego problemu, prosimy o takowe informacje.

  • Brakuje mi takiego działu na tym forum. Mam parę ciekawych itemków, które chętnie wymienię czy oddam za taboreńskie złoto... Nie wszystko da się wystawić na AH w sposób, jakiego odbiorca by sobie życzył...

  • Witaj,


    Owszem na forum nie posiadamy działu stricte przeznaczonego do sprzedaży, jednak w dziale "Serwery" w każdej sekcji językowej zostały stworzone labele (etykietki) o treści:

    • Trade [Selling] - które służą do oznaczania tematów dotyczących sprzedaży.

    • Trade [Buying] - służące do oznaczania tematów dotyczących kupna.


    Zachęcamy do korzystania :)

  • Pejnu


    Tak jak informowałem wcześniej w tym temacie: Na ten moment dla tej wersji forum są dostępne jedynie dwie wersje językowe - angielski oraz niemiecki. Zmiany wersji językowej możesz dokonać w ustawieniach "General" dostępnych po kliknięciu na swój profil w prawym górnym rogu.

    Jeśli chodzi o pozostałe wersje językowe - zgłoszona została taka propozycja, jednak na ten moment nie mamy więcej informacji odnośnie chociażby możliwości/ daty ich wprowadzenia etc.

  • Owszem tą informację również zawałem w mojej odpowiedzi.

    Na ten moment nie posiadamy informacji kiedy i czy zostanie wprowadzona Polska wersja językowa forum - ta sugestia została przekazana, jednak na ten moment nie mamy więcej informacji do przekazania w tej kwestii.

    Jeśli będziemy mieć ewentualne nowości w tym temacie , natychmiast je Wam przekażemy.

  • A tak na marginesie, zauważyliście pewną niepokojącą "poprawność polityczną" na tym forum ?

    "Lubię" - owszem

    "Nie lubię" - nie ma takiej opcji :/

    Wolno tylko lubieć, dezaprobatę można wsadzić po cichu w ....

  • A tak na marginesie, zauważyliście pewną niepokojącą "poprawność polityczną" na tym forum ?

    "Lubię" - owszem

    "Nie lubię" - nie ma takiej opcji :/

    Wolno tylko lubieć, dezaprobatę można wsadzić po cichu w ....

    A to już od dawna jest, nawet bany dają tym na nie.