Przerwa Techniczna 21.11

  • To jest szok, tyle godzin bez gry, co niektórzy strasznie ucierpią


    Można się pocieszyć, że będzie w nocy, więc będziesz mógł się wyspać i rano świeży wstać do kompa i grać ;)

    Taa XD godz. 15 i dalej off...

    "Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz."



    Marekmagikus W/M/P/S/K 90/90/88/70/75 (OFF)
    Resuctet WD/W/S/M 100/100/100/70 (ON)
    E X I L E S



  • Chyba idą na rekord z tą konserwą :D:D:D

    "Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz."



    Marekmagikus W/M/P/S/K 90/90/88/70/75 (OFF)
    Resuctet WD/W/S/M 100/100/100/70 (ON)
    E X I L E S



  • Co ja im mam powiedzieć,ze nie umieją nic zrobic?^^

    Tyle godzin na is przeznaczyć,spokojnie mogliby dac juz nową strefe ktora jest niby testowana ale jak zostanie wprowadzona to i tak będzie pobugowana haha

  • Ej wy tam jaja se robicie? Poproszę runki z burzowego na skrzynkę za dziś i 32k phirusa za dzienne na pocztę. Tyle wynosi moja strata za dziś! Czekam.

  • Rozumiem, że chcecie grać, a my byśmy chcieli by serwery były online.


    Jednak są pewne sprawy, które muszą być zrobione - jak zmiany w naszych data center - a których nie przeskoczymy, więc Jamato proszę daruj sobie sarkazm. Dziękuję :*


    ---

    Co do informacji, to obecny status to, że powoli serwery różnych naszych gier są włączone, ale muszą być jeszcze przeprowadzone testy, więc na chwilę obecną nie mogę podać ETA.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Po 1 to Jamoto! Po 2 no tak zapomniałem wy nic nie dajecie za darmo tylko potraficie od nas wyciągać ile się da. Wiesz co ?! Dla mnie to może i jeszcze rok być ta przerwa już mi nie zależy. Elo!

  • Sarkazm, nie sarkazm, ale Jamoto ma całkowitą rację. Przerwa była planowana na 8 godzin a trwa już prawie 20. Jednak jakaś rekompensata powinna na konta wpłynąc!

  • Jamoto. Runki? Jakie runki? Przecież Ty na burzowe już nie chodzisz. Zapomniałeś? :D


    Co do konserwy to ciekaw jestem co nam "odpalą" za tak długi czas oczekiwania ;P

  • Chcecie runki na pocztę jak nawet skrzynek nie ma, przynajmniej u mnie. Wielka pustka, nie ma nic i jak grać.


    Sorry, już oddali :)

  • Co do konserwy to ciekaw jestem co nam "odpalą" za tak długi czas oczekiwania ;P

    Nic nie odpalą. Tak samo jak usunęli mi wszystkie pokojówki i po przywróceniu ich atrybuty były na 0, żadnej rekompensaty nie dostałam X/

  • Camist

    Added the Label Game
  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski