Runes of Magic na Steam - dyskusja

  • Witajcie,

    To dzisiaj jest ta premiera wersji steamowej ?

    Owszem aktualnie wydajemy Runes of Magic na platformie Steam.

    Jak mogliście zauważyć przycisk na stronie w sklepie Steam zmienił się z "Dostępne w Sierpniu" na "Zagraj", jednak bardzo prosimy o chwilkę cierpliwości do czasu zakończenia Przerwy Technicznej oraz wszelkich przygotowań.


    W międzyczasie zachęcamy do pobierania gry oraz zapoznania się z postem: Runes of Magic - FAQ platformy Steam .

    Jeśli pojawiłyby się ewentualne pytania - służymy pomocą. Zapraszamy również do dyskusji :)

  • Camist

    Changed the title of the thread from “Runes of Magic wkrótce na Steam - dyskusja” to “Runes of Magic na Steam - dyskusja”.
  • Tak monety - "Monety Kwiatów (7 dni)" można uzyskać jedynie pokonując bossy w Starożytnej Krainie Snów, a następnie wymienić je na Dowody Mitu u NPCa - Owenstein na Rynku Głównym w Varanas.

    Niestety dla tego wydarzenia nie opracowaliśmy uzyskiwania monet ze zwykłych potworów na różnych strefach wysoko-poziomowych.

  • Kto mi powie gdzie jest sens tych pakietow jezeli chodzi o cene?;p Pakiet w IS kosztuje 3.5k dias (100 funtow zeby doladowac) na steamie ten pakiet dostepny za 45 funtow. Hmmm ktos ma problem z matematyka czy co?

  • Zawsze możesz sie lansować że masz ten droższy ;)

    Korim


    Knight < 100 > Mage


    8o=O<X   Ignis Guild   ||?(;(


    Wychylylybymy - RIP


    Mementomori - RIP


    Ignis - RIP


    Korim - OFF

  • Wielki Fail xd Jak zawsze tylko $$$$ o to tylko sie rozbija no i Steam wersja dezaktywowna xd Ciekawe na jak długo :D And rly ? 19:00 i 336 osób online poprzez Steam :D

  • Co to się porobiło. W sumie na nowym serwerze EU jest obecnie jakieś 1600 postaci, nie liczę tych które został stworzone i nie lvlują.

    The real question here seems to be "Don't you see that the Upgrade System of RoM is way to expensive? "

    To that question I would say, what is too expensive? To expensive is a price no one is willing to pay...


    by Phelan (responsible for the Community Management, Support, Localization, Facility Management and Human Ressources departments in Gameforge)


  • OKEY NO TO JEDZIEM!



    chciałam załozyć nowy temat "Rom a Steam" ale widze ze już jest... moze ktoś sie wypowiedział wczesniej na temat tego co mnie boli- nie wiem nie chce mi sie czytac 4 stron :D - więc wypowiem się i ja:

    1- dodatki nazwane DLC... no to wikipedia mówi " Zawartość do pobrania, downloadable content (DLC) – produkt stanowiący rozszerzenie gry komputerowej, udostępniany przez wydawcę za pośrednictwem Internetu. Pod pojęciem tym kryją się różnego rodzaju dodatki do podstawowej wersji gry, takie jak nowe wyposażenie, mapy czy pakiety misji." - CZYLI SKÓRKI CZY MOUNTY TO JEST RÓWNOZNACZNE Z NOWĄ ZAWARTOŚCIĄ GRY? :D hehe good one (to troche jak nazwanie kota zwierzęciem pociągowym)


    2- za pakiet który kosztuje 90 zł dostajemy:

    Wspaniały Kostium Sztormu

    W tym niepowtarzalnym, kompletnym zestawie kostiumowym wraz ze skrzydłami dla mężczyzn i kobiet zdobędziesz Taboreę szturmem! (zasadniczo niepotrzebny śmieć kóry jest teraz w evencie... NO EWENTUALNIE SKRZYŁA...)

    Nieugięty Poszukiwacz Przygód

    Zwiększ za jednym zamachem wszystkie atrybuty o 85. Zwiększ dodatkowo swoje zebrane punkty doświadczenia oraz prędkość ruchu o 10%, a swoją szansę na łup o 20%. (o to jest coś "w miarę przydatnego)

    Wierzchowiec Liliowy Rozganiacz Chmur (Trwały)

    Galopuj na liliowej chmurze burzowej przez Taboreę! (to też do kategorii "w miarę przydatne" [nie przydatne jeżeli nie jeździ po wodzie)

    "Kruczoczarny Kitsune” – Jajo Zwierzątka

    Przywołaj okazałego Kruczoczarnego Kitsune w roli zwierzątka. (nie potrzebnego peta)

    Talon Powiększenia Maksymalnej Liczby Klas

    Pokonaj wszelkie granice i zakwalifikuj się do pozyskania dodatkowej klasy. (yhy)

    Kontrakt na Luksusowy Dwupiętrowy Drewniany Dom z Piwnicą

    W przerwach pomiędzy swoimi przygodami zaszywaj się w zaciszu swoich niezwykle luksusowych czterech ścian. (taak)

    czyli zawartość która moim zdaniem nie jest warta 90zł... lepiej wydać na diasy (o matko nie wierze ze to napsiałam)


    3- za pakiet który kosztuje 215zł dostajemy:

    Wierzchowiec Szkarłatny Ognisty Smok (Trwały)Imponująca bestia uniesie Ciebie i jeszcze jednego sojusznika w najbardziej odległe zakątki Taborei. (a jeździ po wodzie? XD)

    Kot w Butach – Jajo Zwierzątka

    Wyrusz na przygodę z Kotem w Butach w roli wiernego kompana. (useles)

    Pakiet Kostiumowy Wyszczerzonego Łotra

    Jak widzą bohatera, tak go piszą – w tym zestawie kostiumowym zadziwisz zarówno sojuszników, jak i przeciwników. (useles)

    Dusza Miecza

    Wywieraj potężne wrażenie dzięki nadzwyczajnym skrzydłom z Mieczy Duchów. (troche useles... czy to nie są skrzydła tylko dla facetów? w takim razei 200% useles)

    Skórzany Plecak Dobrej Jakości III, IV, V i VI

    Odblokuj na stałe miejsca od III do VI w plecaku. (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)




    NO TO PANIE I PANOWIE! TO JA JUZ WIEM CO TEAM ZROBIŁ Z MOJĄ PROŚBĄ O DODANIE STAŁYCH PLECAKÓW (i dysku) DO IS! X(:cursing:


    nie dość że te pakiety są *** warte, (no może jakis mało doświadczony gracz, lub [taki który ma hajsu jak rusek wojska] bysie na to nabrał, to jeszcze stosunkowo drogie a wy odwalacie takie coś, jak dodanie zawartości która nie jest dostępna w IS od przynajmniej kilku lat ? NO ALE PRZECIEŻ TO JEST W IS PO CO JA SIE BÓLD*** bulwersuję? oczywiście ze jest w IS! za jedyne 1400diasów (mniejszy pakiet) i 3500 diasów (większy pakiet) PORTFELU LECE KUPIĆ PLECAKI ZA TRZY I PÓŁ KOŁA, NIE BĘDĘ JEŚĆ PRZEZ MIESIĄC.


    Ja osobiście czuje sie mocno zniesmaczona tym jak to się przedstawia. Nie tyle zniesmaczona co nawet zrobiona w butelkę!! Człowiek czeka na głupie promo, a tu sie okazuje ze plecaki można zdobyć za jedyne 215 zł (lub 3,5k dias) XD brak mi słów... żeby chociaż jeszcze na serwerze było co robić ale wieje nudą, z dnia na dzień coraz bardziej sie zastanawiam po co ja jeszcze zaglądam... :(

    koniec, wyżaliłam sie ... to jest tak smutne ze az śmieszne...


    P.S- czy 3.5k dias w promo (ktore jest średnio chyba 1/7dni) to nie 150zł a pakiet za 3.5k dias na steamie chodzi za 215? czy tylko mi coś tu nie gra? :/

    1.jpg


    Kiedy nie chce Ci się robić nowej sygnatury, a stara jest nawet ładna...

    Edited once, last by Lilciak ().