Prośby i informacje dotyczące zrestartowania stref

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
    • Serwer: Nawia
    • Nazwa strefy: Rynek główny w Varanas
    • Kanał: 1,2

    Brak npc od banku brak wydrzenie eventowego w banku itd itd - może ustawcie automatyczny restart strefy.... bo tak sie dzieje podczas tego eventu od zawsze


    SERIO NA RESET STREFY TYDZIEN TRZEBA CZEKAC??? Rozumie ze swieta byly ale do.... SOBOTE MAMY!!!!!!

  • Serwer: Idun


    Nazwa strefy: Chrysalia


    Opis problemu: nie mogę wykonać misji Mutacje Garon, potwory się nie pojawiają

    Edited once, last by Eldron ().

  • Serwer: Idun


    Nazwa strefy: Chrysalia


    Opis problemu: nie mogę wykonać misji Mutacje Garon, potwory się nie pojawiają

    Informuje, że strefa Chrysalia została zresetowana. Wcześniej na serwerze Nawia, a teraz również na Idun :)


    Życzymy miłej gry,

    Wasz Zespół RoM

  • Czy mógłbym prosić o ponowne zresetowanie na

    Serwer: Idun


    Strefy: Chrysalia


    Kanał: 1


    Z powodu jak się domyślam błędu ;( w misji Badanie Mymrexów Keluch na polu bitwy pomimo iż Tragarze Keluch pracują i zabierają zwłoki nie pojawiają się w miejsce tych starych nowe, mam same trupy wojowników sojuszu a potrzebuje robaki ;x





    Quest zrobiony.

    Edited once, last by Eldron ().

    • Serwer: Nawia
    • Nazwa strefy: Varanas (tudzież Srebrne Źródło - nie wiem, jak interpretowane jest Varanas)
    • Kanał: 1
    • Opis problemu/powód zgłoszenia: Brak Przejścia do Tajemnej Komnaty na kanale 1 (screen poniżej w spojlerze)


    • Serwer: Nawia
    • Nazwa strefy: Chrysalia
    • Opis problemu/powód zgłoszenia: Misja Trudna Sytuacja na Linii Frontu .

    W misji nie zalicza pomocy kapitanom bo jednego z nich nie atakują mobki.

  • Z naszych obserwacji wynika, że skrypt tego zadania działa poprawnie, w związku z tym nie widzimy powodów do restartu strefy.

    Jeśli wciąż masz problem z tym zadaniem prosimy o kontakt za pośrednictwem Systemu Support.