Pradawne pamiątki.

  • Potrzebował bym ich trochę :) Niektóre postaci mają je jeszcze... chyba z czasów, gdy bawiłem się w wojenki, na niektóre cosik mi spadło z okazji jakiś świąt... Ale zupełnie nie pamiętam... Są jeszcze jakieś inne sposoby pozyskania ich podczas gry jednoosobowej? Dziękuję, jeśli Ktoś zdecyduje się (p)odpowiedzieć :).

  • Pisałeś o wojnach to myślałem, że bardziej chodzi Ci o zasługi wojenne.

    Pradawne pamiątki to fakt... każda insta którą jesteś w stanie solować/eventy strefowe (ilości śmieszne) Pytanie tylko jak mocny jesteś w grze "jednoosobowej" - to jedyne ograniczenie co do doboru instancji do farmy (nie wliczając bossów gdzie niezbędna jest grupa)

  • Dzięki Tornish. Ja na wojnach też nie byłem całe wieki i nie pamiętam dokładnie co tam leci. Jak sądzę... wyższe instancje niż te, po których sobie chadzam samotnie ;). No cóż, muszę w końcu zrobić ubranko dla mojej najwyższej postaci, abym miał czym farmić, bo to stare ogromnie już trąci myszką. Tylko czy mi się jeszcze będzie chciało po tych ostatnich innowacjach w grze. Może wykraczać to już poza moje 'odcinanie kuponów' (za wzorcem GF).

  • Witam,


    nie jestem do końca pewna, o jaką walutę Ci chodzi, Propelerku. W temacie piszesz o Pradawnych Pamiątkach, a tych nigdy nie zdobywało się z wojen (a Ty piszesz że masz je chyba z wojen więc hmm... coś mi tu nie gra); być może były rozdawane w jakiś eventach wymiany, ale tego też nie jestem pewna... Walutą, którą zdobywa się podczas wojen są Punkty Honoru oraz Odznaki za Zasługi dla Gildii. I owszem, te ostatnie były na pewno możliwe do uzyskania podczas jakiś wymian oraz eventów organizowanych na forum.


    Ale żeby nie było, podpowiem co gdzie zdobyć grając solo:


    Pradawne Pamiątki lecą z bossów na instancjach od Lochów Dalanis wzwyż, jak również na Sercu Oceanu od drugiego bossa. Oczywiście, im niższa instancja, tym mniej pamiątek leci. Nie wiem, jaką masz postać, jak ubrana i jakie są Twoje możliwości bojowe, ale z farmieniem niskich instancji solo chyba powinieneś dać sobie radę. jednakże będzie to mozolne, z uwagi na mała liczbę pozyskiwanych Pamiątek...

    Na niektórych strefach są też tzw. Wydarzenia Publiczne, gdzie za ukończenie również otrzymuje się Pradawne Pamiątki - nie pamiętam w tej chwili gdzie konkretnie, a szukać mi się prawdę mówiąc nie chce. Ponownie jednak: ilości otrzymywanych tu Pamiątek są niewielkie, no i trzeba trafić w odpowiedni moment gdy Wydarzenie jest w odpowiedniej fazie, by dołączyć.


    Punkty Honoru dostaje się za udział w Wojnach Oblężniczych, wykonywanie mini gier w Koszarach Gildii oraz za pojedynki na Arenie. Jeżeli nie masz gildii, nawet altowej, to dwie pierwsze opcje odpadają od razu. Pojedynki na Arenie - jako że nie jestem fanką pvp nie jestem w stanie stwierdzić, ile Honoru się dostaje, i czy nie jest koniecznością wygranie takiego pojedynku... Może ktoś dopisze?


    Odznaka za Zasługi dla Gildii wpada nam automatycznie na listę waluty w momencie zakończenia Wojny Oblężniczej. Ilość zależy od wyniku: za wygraną i zremisowaną wojnę dostaniemy więcej niż za przegraną. No i oczywiście warunek konieczny to być w gildii...

    Ponadto Odznaki często pojawiają się przy okazji różnych konkursów na forum jako nagroda gwarantowana dla uczestników (ostatnio było chyba 30 za wykreślankę z Kwartalnika?), jak również można je otrzymać podczas eventów wymiany (nie zawsze, wymiany są różne).


    I to by chyba było na tyle?


    -----------------


    edit: Nie ma to jak zacząć pisać posta i pójść na pół godziny do kuchni :D A w tym czasie inni już odpiszą :D

  • Dziękuję Vimka. Trudno to nazwać "moją gildią", po pracowało na nią ciężko bardzo wiele osób... po których pozostało jedynie wspomnienie (no, może nie tylko ono ;) )... jednak moje uprawnienia w niej są znikome (rekrutacja itp.) a postać główna jest zablokowana na niedostępnym kącie. Jednak dziękuję za informacje... Koszarów tam niestety nie ma. A co do Odznak - nie wiem czy są mi jeszcze do czegoś potrzebne. Wisi mi ich trochę na kilku postaciach i poza tym, że czasem handluję nimi z Millerami i przerobiłem chyba trochę na jakieś bezużyteczne dla mnie tytuły - nie bardzo mam jeszcze pomysł na to, jak je produktywnie wykorzystać ;)


    Ale informacja o Odznakach dla Gildii też jest dla mnie cenna :)


    /ja też w międzyczasie wieszam pranie, gotuję obiad itp. ;) Wszystko na swoim miejscu ;)

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski