Konserwacja konserwacji... bez komentarza

  • Czy tak ciężko zrobić zwykłą konserwację bez przeszkód? Brak Wam kompetencji nawet podczas tak banalnych czynności? Można było zaznaczyć, że włączenie serwerów będzie chwilowe i ostrzec ludzi przed jakimkolwiek działaniem. Wróciłem do gry pofarmić sobie karty (bo nic innego ciekawego już tutaj nie widzę) i marnujecie moje buffy swoim partactwem.


    Co otrzymam w zamian?

    Środkowy palec jak znam Waszą firme.

  • O, widzę powrót do starych tradycji, czyli pokonserwacyjna konserwacja :D Już to kiedyś mieliśmy... Czy i inne rzeczy i elementy gry, które kiedyś mieliśmy, też wrócą?


    A tak na serio: ja rozumiem, że są przypadki nagłe i niespodziewane (yyy... konserwacja się nie udała, znowu coś spsuli, no tego akurat można było się spodziewać, ale mniejsza z tym), ale czy naprawdę nie ma możliwości puszczenia komunikatu w grze: "Serwer zostanie wyłączony za 5 minut, wylogować się, no-life'y bo jak nie to..." albo coś w ten deseń?

  • Widzę wywalone na głosy niezadowolenia.

    To zapytam poważniej. W jaki sposób zamierzacie zrekompensować mi stracony dzień w grze?

    Potką na 500% dropa na dwie godziny? Dniem ze zwiększonym dropem? Odpowiedzią Wszechmocnej Celes czy olaniem całkowitym?


    Jeśli tak zamierzacie walczyć o "klientów" to muszę powiedzieć, że robicie to dobrze...

    Szkoda, że nie ma wyborów na wydawców gier tak jak jest z wyborami samorządowymi :P

  • Jeśli zajdzie potrzeba, to GF ma prawo przerwać działanie swoich usług i nikt nie wyłącza serwerów, bo ma takie fanaberie - po prostu po przerwie technicznej nasi sysadmini znaleźli problem, który chcieli naprawić przed weekendem, by uniknąć problemów kiedy nasi gracze mają w większości dzień wolny.


    W chwili obecnej nie planowana jest rekompensata.


    Zachęcam też do zapoznania się z Ogólnymi Warunkami Korzystania:

    Quote

    1.3 ‪Gameforge‬ ma prawo do przerwania działania usług ‪Gameforge‬ z uzasadnionych przyczyn technicznych lub z powodu wykonania niezbędnych prac konserwacyjnych bez uprzedzenia. W pozostałych przypadkach użytkownik zostaje poinformowany z odpowiednim wyprzedzeniem.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Sam przez to przechodziłem, odpalony na drop by sobie pofarmić a tu serwer wyłączają... już tak bywało.

    czy naprawdę nie ma możliwości puszczenia komunikatu w grze: "Serwer zostanie wyłączony za 5 minut, wylogować się, no-life'y bo jak nie to..." albo coś w ten deseń?

    Również tego nie rozumiem, skoro informacje było można zamieścić na forum przed wyłączeniem to czemu nie w grze? Często zaglądam na forum więc wiedziałem, mnie to nie zaskoczyło ale później zajrzałem na streama z Twitcha (widać tu na forum jak ktoś streamuje), gość myślał że to crash i tak odpalał grę kilka razu... ehh.


    Sama konserwa pewnie spowodowana problemami z IS, działał w ślimaczym tempie, co tam znowu w nim robiliście?

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Celes,ciekawe jaki to problem.Skoro nie mozna było tego naprawic na pierwszej konserwie w tym dniu

    Taki, który został znaleziony później i był na tyle ważny, by chcieć go naprawić nie czekając do następnej zaplanowanej przerwy ;)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Gra nie działa od godziny 5:00!!! Gdybym pracował w pracy takiej jak GM,byłbym juž bezrobotny.Wciąż są i inne gry i o wiele lepsze niż ta stara, zacofana gra.Każda chwila crash w grze,gra jest neistabilna graficznie,eventy są tu krępujące, a także i nagrody w nich są śmieszne.

  • Gra nie działa od godziny 5:00!!! Gdybym pracował w pracy takiej jak GM,byłbym juž bezrobotny.Wciąż są i inne gry i o wiele lepsze niż ta stara, zacofana gra.Każda chwila crash w grze,gra jest neistabilna graficznie,eventy są tu krępujące, a także i nagrody w nich są śmieszne.

    nie ma czego oczekiwać po starym silniku gry haha

  • O rany, Celes, serio cytujesz regulamin w momencie kiedy ludzie po raz kolejny są niezadowoleni z zachowania GF?

    Co by stracił gejfordż gdyby faktycznie dał tym osobom, które się odpaliły te buffki od nowa? Nic, ale nikt tego po prostu nie zrobi, bo nie liczą się pojedynczy gracze. Tak bardzo jak GF ma gdzieś swoją społeczność, ludzi którzy grają w tą grę, to jest coś niebywałego. Dziwię się osobom, które jeszcze dają im zarobić.

    Niekompetencja, fuszerka, bumelanctwo, olewanie graczy i samego tytułu, nie jestem w stanie nawet nic pozytywnego wymienić, co by zachęcało kogokolwiek do płacenia za taki szajs, jaki odstawia wydawca.

  • Celes nie unoś się tak i pamiętaj, że bez graczy nie będzie posady jak Community Manager (co swoją drogą nie wychodzi Ci najlepiej) Oczekuje odpowiedzi, bo mam do tego prawo, a odpowiedź "tak, bo tak" możesz sobie darować, bo to nie jest odpowiedź. Z kim Ty piszesz? Nie jesteś przedszkolanką i pisz konkrety jaki błąd mógł się pojawić podczas wyłączenia i włączenia serwerów. Jakieś wyimaginowane problemy.

    Kończąc konserwacje jesteście chyba świadomi tego co zrobiliście i dodając post o zakończeniu prac dajecie graczom jednoznaczny sygnał do tego, że mogą zająć się tym na co mają akurat ochotę. Nie wiem na ile Twoja znajomość gry jest rozwinięta, ale takie rzeczy jak buffy petów działają tylko raz dziennie i w tym momencie pozbawiliście mnie "radości z gry" dnia dzisiejszego i mam prawo do wyrażenia swojego rozczarowania. To, że macie graczy głęboko wiem od dawna i nie wiem po co aktualizowałem to dziadostwo. Chciałem tylko zobaczyć jak nastawienie firmy zmieniło się na przełomie miesięcy. Jest zdecydowanie bardziej wywalone. Powodzenia w zdobywaniu nowych graczy na steamie jak starych macie w ...


    Zeno

    Wiem, że nie pierwszy raz taka sytuacja ma miejsce. Chodzi o fakt, że w normalnej firmie podczas nieplanowanej przerwy sami wychodzą z inicjatywą rekompensaty. A tutaj robią łaskę, że raczą włączyć serwery.

  • Hej, jak widać "Community Manager" przechodzi do sposobu "komunikacji" ze społecznością do "argumentu" w stylu: "GF ma prawo w każdej chwili wyłączyć co sobie chce i jak sobie chce, a wam nic do tego. Jak się nie podoba to wypad pókim dobra i nie marudzić mi tu". Gratulacje prawdziwa "komunikacja" i "prawdziwy "manager" - tylko zaraz nie będzie społeczności, którą trzeba zarządzać.


    Celes, kup sobie lodu i zażyj - dopiero potem "warcz" na graczy.

    Tabakiera jest do nosa, a nie nos do tabakiery.


    Klauzula antymoderacyjna: prezentowane w niniejszym poście opinie i oceny mają charakter prywatny i indywidualny,

    do czego mam niezbywalne prawo. Mając na uwadze powyższe proszę trzymać z daleka „nożyczki”. Obejmuje to również frazę

    „Pozdrawiam, B. (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i ponownie zamilknę)” będącą opisem stanu faktycznego,

    a nie komentarzem do sposobu/trybu działania supportu i moderacji.


    Pozdrawiam,

    B. (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i ponownie zamilknę)

    "Cenzura jest potrzebna.

    Cenzurowanie jest sztuką.

    Dobry cenzor powinien być artystą.

    Poza tym to jest gra."


    Ucieczka z kina "Wolność"

  • Celes

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski