Problem z działaniem serwerów 25.09

  • Wszystko po kolei wysiada. Najpierw nie dało się pojajkować petów, potem teleporterki w Varanas odmówiły posłuszeństwa a teraz nawet nie da się wykonywać misji (przedmiot do niej potrzebny zaczął być bezużyteczny, bo nie da się go uaktywnić). Trzeba zresetować serwer/strefę. Nie pomaga przeładowanie gry ani zmiana kanału. Problem na teraz w Varanas, ale przypuszczam, że nie tylko...

  • Doświadczamy pewnych problemów technicznych z działaniem serwerów i nasz zespół techniczny pracuje już nad rozwiązaniem tego problemu.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Camist

    Changed the title of the thread from “Serwer wysiada.” to “Problem z działaniem serwerów 25.09”.
  • Wygląda na to, że serwery wiedzą najlepiej kiedy potrzebują konserwacji :D Ewentualnie po prostu nie przeczytały informacji o tym, że dziś jej nie będzie :D

    The real question here seems to be "Don't you see that the Upgrade System of RoM is way to expensive? "

    To that question I would say, what is too expensive? To expensive is a price no one is willing to pay...


    by Phelan (responsible for the Community Management, Support, Localization, Facility Management and Human Ressources departments in Gameforge)


  • W chwili obecnej nasi technicy pracują już nad rozwiązaniem tego problemu.


    Bardzo proszę o cierpliwość.

    A może Wasi, pożal się Boże technicy, zechcieliby regularnie przeprowadzać przerwy techniczne, a nie tylko jak coś padnie, albo patcha trzeba wgrać.

  • /przy okazji/... proszę tam gdzieś "na górze", poruszyć kwestię 'rekompensaty' graczom, za podobne serwerowe, czy progamowe/bugowe 'przygody'. Tracą się w międzyczasie przedmioty/czas/plany... Byłoby miło, gdyby każdy z graczy, zalogowanych w takim czasie w grze otrzymywał jakiś przydatny przedmiot, tak jak to się dzieje przy rożnego rodzaju eventach. Przedmioty przecież wirtualne a frustracja z utraty czegoś istotnego w grze - zupełnie realna.


    12:37 - już działa (tylko jeszcze nie wiem jak ;) )


    15:25 - nadal niektóre z postaci mam uwięzione wewnątrz domu; pomógł teleport, ale wylądowałem altem na drugim końcu świata...

    Edited 2 times, last by Propelerek ().

  • a straciłem 2 runy przenoszące oraz 20 golda na teleport i rozbiłem myszke w nerwach o ścianę. Zostanie mi to zwrócone?




    A i droga Celes. Proszę wypowiedzieć się w kwestii dlaczego nie ma promo na dias? Czyżby gf z otwarciem steama zrezygnował z promocji ;)? Jeżeli diasy bedą bez promo to ta gra stanie się zbyt droga i będzie trzeba rozejrzeć się za alternatywą. (taaa.. jak by teraz i tak tania była xD )

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski
  • Camist

    Removed the Label General