My już na even nie zasłużyliśmy?

  • Witam,


    Hmm, event "Nur für Deutsche"?


    Board-Event "Die Liebe fällt über Taborea her"


    Klauzula antymoderacyjna: prezentowane w niniejszym poście opinie i oceny mają charakter prywatny i indywidualny,

    do czego mam niezbywalne prawo. Mając na uwadze powyższe proszę trzymać z daleka „nożyczki”. Obejmuje to również frazę

    „Pozdrawiam, B. (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i ponownie zamilknę)” będącą opisem stanu faktycznego,

    a nie komentarzem do sposobu/trybu działania supportu i moderacji.


    Pozdrawiam,

    B. (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i ponownie zamilknę)

    "Cenzura jest potrzebna.

    Cenzurowanie jest sztuką.

    Dobry cenzor powinien być artystą.

    Poza tym to jest gra."


    Ucieczka z kina "Wolność"

  • Camist

    Set the Label from Game to Other
  • Witaj,


    Konkurs, do którego podałeś link to lokalne wydarzenie dla społeczności niemieckiej przygotowane i opracowane przez niemiecki Team Runes of Magic. Nie jest to globalne wydarzenie, które dotyczy wszystkich, a jedynie społeczności niemieckiej. Tak jak my również organizujemy/organizowaliśmy konkursy i wydarzenia dla społeczności polskiej, tak również inne zespoły przygotowują takowe inicjatywy dla swoich społeczności/serwerów.


    Prosimy się nie martwić, wydarzenia oraz konkursu lokalne dla społeczności polskiej, wciąż będą organizowane tak jak miało to miejsce dotychczas.

  • gdzie nasze eventy w takim razie? :) czy dalej musimy czekać pół roku na jakiś event in game? Ten Event na mity (odgrzewane kotlety) gdyby to było coś innego można by było porobić, ale ile można robić to samo w kółko... naprawdę spodziewałem się więcej po naszym team-e

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Żeby oddać sprawiedliwość naszemu teamowi należy dodać dwie rzeczy: po pierwsze, wzmiankowany event jest dla zarejestrowanych niemieckich użytkowników forum, polega na wysłaniu jakiegoś zgłoszenia z propozycją małżeństwa (nie chciało mi się dokładnie czytać...) i nie odbywa się w grze. Po drugie, na naszym polskim forum był niedawno konkurs "Twój bestiariusz", którego z kolei nie mieli Niemcy. Czyli powiedzmy jest 1:1 jeśli chodzi o konkursy na forum. Jednakowoż, całkiem niedawno nasi zachodni sąsiedzi mieli lokalny event w grze, przygotowany przez tamtejszy team. O tutaj macie sprawozdanie:


    Filmik i komentarze uczestników


    Event polegał na tym, że ludziki ustawili się w kolejce od mostu w Varanas do Opactwa. Na początku kolejki jeden z GM podał graczowi obok Zaproszenie na ślub (o ile dobrze rozumiem) na wymianie. Zadaniem uczestników było przekazać to Zaproszenie osobie obok, aż do końca kolejki, gdzie czekał drugi GM. Nagrody dostali wszyscy biorący udział w tej zabawie, niestety nie wiem, co to było.


    Taki o se event. Nic wielkiego. Ale ludzików sporo przyszło... Da się?

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski