Propozycja wydarzenia w grze

 • Witaj Samael ,


  Dziękuje za Twoje pytanie, bardzo proszę jednak doprecyzować jaki rodzaj eventu masz na myśli. Czy odnosisz się do jednorazowego wydarzenia lokalnego na naszym polskim serwerze Nawia czy też "długotrwałego" wydarzenia globalnego?


  Gorąco również zachęcam do zamieszczania Waszych własnych propozycji zarówno na wydarzenia globalne jak i lokalne, a z pewnością jeśli chodzi o te pierwsze postaramy się je przedstawić pośród naszych zespołów Runes of Magic, zaś w przypadku wydarzeń lokalnych - w naszym polskim zespole. Nadmienię również, iż po zmianie naszego forum nie pełnię na ten moment obowiązków jako Event Manager - z racji na to, że na naszym forum nie istnieje na ten moment taka ranga. Jednak wciąż wspólnie z innymi członami naszego zespołu będziemy starać się realizować i tworzyć konkursy na naszym forum, jak również wydarzenia w grze.


  Zachęcam zatem do zamieszczania Waszych propozycji, zarówno tego jak miałoby wyglądać dane wydarzenie oraz jaki rodzaj nagród chcielibyście w nim uzyskać :)

 • Camist to może zmień temat na propozycję eventów czy jakoś tak ;)

  ja chciałbym doświadczyć eventu pvp który kiedyś był rozgrywany na naszych serwerach

  1vs1 eq od gm-a lvl 70? lub może worek na 50 lvl ,arena obsydianka bądź jakieś inne kreatywne miejsce do którego nie ma np dostępu od tak? :), klasa dowolna, bez możliwości zmiany, bez żadnych bufów po za swoimi, bez żadnych immunów typu serek czy landrynka(placek też). Można by również 3vs3 na podobnych zasadach :) walczymy w trybie "pk" na zasadzie Tabeli kto pierwszy się zgłosił walczy z tym który się zgłosił jako drugi itd. dla większej pewności można ukryć w tym temacie posty innych użytkowników aż do czasu gdy zakończy się nabór.

  przykładowe nagrody dla każdego uczestnika:

  5x przemiana w Kamiennego strażnika

  10x Małe Magiczne ciasteczko

  15x ryżowy pierożek z czerwoną fasolą

  i cos do tego?  A dla zwycięzcy

  15x jajeczno-ryżowy pierożek

  jakaś ciekawa mało dostępna karta?(Mandara?)

  "Nothing is true, everything is permitted"


  The only thing GM can do is delete and close topics -GF

 • W porządku, dziękuje za propozycje. Przedstawimy i omówimy ten pomysł w naszym zespole oraz zobaczymy co jesteśmy w stanie zrobić w tej kwestii.

  Jeśli, ktoś również chciałby zawrzeć swoją sugestie co do wydarzenia czy to lokalnego czy globalnego, serdecznie zapraszam do jej zamieszczenia :)

 • Niestety obecnie przy pojedynkach pvp nawet jak by dali pakiety ze słabym eq to jest pewien problem, cenedrile i karty z dmg. Chyba że pominiemy te szczegóły i dla czystej zabawy, poprzedni event dobrze wspominam z tym że właśnie zwykłe odpałki było można jako tako kontrolować a tego nie upilnujesz.

  [Ukończone misje: 7024] [Zdobyte tytuły: 724] [Zdobyte karty: 1909]


  minibyebye1.gif

 • Myślę że GM-mi mają swoje narzędzia do sprawdzenia tego typu rzeczy ;) no i oczywiście bez petów i cenedrili :P

  "Nothing is true, everything is permitted"


  The only thing GM can do is delete and close topics -GF

 • Taki event by się nam przydał zwłaszcza że niemiaszki jakiś czas temu miały taki event i pisaliśmy o tym na forum niestety bez odzewu. Po prostu nam się należy:S

 • Camist

  Closed the thread.