Problem z interfejsem po aktualizacji

  • Witam.

    Po ostatniej aktualizacji gry coś nie pykło, a mianowicie z appssem.


    Nie wiem co poszło nie tak, może ponowne pobranie patcha załatwiło by sprawę. Tylko który patch? Bo ostatnio było ich bardzo dużo. Miał już ktoś taki problem? Jakieś rady?

    Edited once, last by Pawelii ().

  • Zacnie Milordzie :D skopsał Ci się któryś plik odpowiedzialny za interfejs na Twoim miejscu porównałbym wagi plików z kimś kto ma dobre. Jeśli nie pyknie zainstaluj może ostatniego patcha?


    Czo te Gm-y 15h czekać na odpowiedz :D

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Ostatnio wgrywane były patche od 7.2.1.2831 - 7.2.1.2844 - ale nie jestem w stanie powiedzieć który to mógł Ci wywołać taki błąd interfejsu, myślę że ponowne pobranie mogłoby pomóc. Tak wiem jest i sporo ale myślę że można spróbować :)


    Samael , GMy mają także swoje prywatne zajęcia takie jak praca i inne prywatne obowiązki więc nie ma ich 24/7 na forum i odpisują najszybciej jak tylko mogą .

  • Właśnie już to zrobiłem i pobrałem wszystkie patchy ponownie i dalej kicha. Dalej jest to samo. Ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić? Moze gra już mnie nie chce to chyba unistall:S

  • Wyrzuć addony. Może one coś ci mieszają - wystarczy przenieść cały folder addons do innej lokalizacji na czas sprawdzania.

    Edited once, last by Adrik ().

  • W porównaniu z waszymi jest różnica w pliku data.fdb. Jest on mniejszy od waszego. Jeśli możecie proszę o przesłanie najlepiej całego folderu fdb: na adres kpawel4@gmail.com. O wyniku poinformuje zaraz po sprawdzeniu.


    Aha. Addony już wcześniej wyrzuciłem.

  • Problem narzucił pytanie do GF, czy planują wprowadzenie opcji weryfikacji plików i ich naprawy w momencie wykrycia nieprawidłowości. Jak już "pracujecie" nad clientem to raczej powinno się to tam znaleźć.

  • Raiden ależ oczywiście ja jestem w stanie to zrozumieć ;) tylko pytanie zostało zamieszczone o 8 rano wczoraj, odpowiedź dostał od gm-a dopiero na drugi dzień, a to nie jest tak że jak się zgłaszasz na gm-a to jest tam 2h dziennie minimum trzeba poświęcić, a wydaje mi się że to jest aż nad to czasu na sprawdzenie i odpowiedź na forum. W dodatku jeśli dobrze pamiętam któryś z gm-mów miał się zajmować sprawami strikte technicznymi. Gdzie on jest? :)


    Gratuluję naprawy pliku Paweli, wspólnymi siłami my i gm-mi(gm?) pomogliśmy, brawo my! :D

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Camist

    Closed the thread.