Diamenty - zakup w domu aukcyjnym

  • Ja mam takie pytanko dlaczego nie ma już możliwośći kupienia dias na aukcji tzw Domu Aukcyjnym ? Przeszkadzało to komuś? Uważaam teraz że po wejściu gry na stream powinno coś takiego znowu być a ze względu na to że wszyscy (nowi) co wrócą by chcieli sprzedać np je, to im się nie uda bo nie mają zaufania do graczy. I nie zaryzykują tego manewru. ;( Tak to by dali na aukcje i mieli pewny zarobek. Bez mniejszych problemów ułatwiło by to grę nie tylko im ale i innym którzy potrzbują czasem paru dias do czegoś a tu niespodzianka bo akurat nie ma w tym czasie promocji na diamenty by je doładować. Tak jest bardzo często. PYtanie więc nie da rady tego przywrócic?

  • ROM jak to ROM jest i był dziurawy jak ser szwajcarski. Nie potrafili naprawić błędu z handlowaniem diasami na AH to usunęli to :P Po za tym gracze mają kupować diasy za własną kasę :P

  • Ale rom wchodzi na steama będzie więcej graczy i będzie komu ładować diasy!!! :D :D :D :D :D

    Kiedy Ci [wycięto] z GF skapują że zniszczyli grę która mogła by być konkurentem dla wow-a i to że wprowadzą ją na steam-a nic nie da, bo najpierw musieli by zadbać o nią i wyciągnąć rękę do graczy a nie rzyć pokazywać przez szklaną szybę. Wprowadzenie diasów na ah i powrót Cedricka mógłby właśnie być tą ręką którą część graczy na starcie mogła by uścisnąć .

    https://mmorpg.org.pl/news/zob…yki-runes-of-magic-zobacz

    niepotwierdzone dane ale nie zaprzeczone, a mogło być tego więcej - brawo GF!!!


    Edit by Camist.

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • o właśnie tak... że nie wiesz co dali w zamian. Może cenedrile to zastępstwo Cedrica? a może codzienne nagrody w IS? a może instancje sklejaki 98/99/100/101/102?

    Chyba trzeba zatrudnić Sherlocka Holmesa. Hmmm a może Rutkowskiego :D

  • Aktualnie nie mamy informacji aby ponownie miał zostac przywrocony handel diamentami na AH.

    To samo dotyczy Cedrika.

    W 2013 roku po usunięciu Cedrika była planowana alternatywa, jak sytuacja wygląda obecnie ? xD

    jest planowana w dalszym ciągu--czytaj ''ciągu'' jako jutro w grudniu po południu albo jak będą dwie niedziele w kupie a po środku święto

  • Raiden ale pytanie było dlaczego został zabrany, może na to nam odpowiecie bo ja też bym się chętnie dowiedział?

    Celes?

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • BO ci odpiszą. Tak jak pisano wyżej to jaka jest alternatywa że zabrano Cedrika i opcje dias w domu aukcyjnym? Bo akutulnie nie ma nic poza zepsutym IS :(

  • Celes może jakaś odpowiedź?

    Nie no ja bym chciał usłyszeć odpowiedź. Celes? Halo?Boisz się zaglądać na forum?

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Nie "boje się" drogi Samael ale zauważ, że w weekendy ja także mam wolne ;) Po drugie, prosiłabym o zejście z tonu "CM choć no tu do tablicy" - Zespół RoM, jeśli będzie miał informację do przekazania, to ją przekaże i tagowanie nic tutaj nie przyspieszy ani nie "wymusi".


    ----


    Wracając do tematu:

    Odnośnie NPCa Cedrica czy sprzedaży diamentów na AH, to nie posiadam żadnych nowych informacji od Product Managera czy Game Designera na temat, czy i kiedy zostaną one prowadzone (bądź ich alternatywy).

    Jeśli tylko pojawią się nowe informacje, to na pewno przekażemy je wszystkim społecznością.


    /Jako że odpowiedź została udzielona (a ostatnie posty służą jedynie do "zaczepek na forum", temat pozwolę sobie zamknąć.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Celes

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski