Diamenty - zakup w domu aukcyjnym

 • Ja mam takie pytanko dlaczego nie ma już możliwośći kupienia dias na aukcji tzw Domu Aukcyjnym ? Przeszkadzało to komuś? Uważaam teraz że po wejściu gry na stream powinno coś takiego znowu być a ze względu na to że wszyscy (nowi) co wrócą by chcieli sprzedać np je, to im się nie uda bo nie mają zaufania do graczy. I nie zaryzykują tego manewru. ;( Tak to by dali na aukcje i mieli pewny zarobek. Bez mniejszych problemów ułatwiło by to grę nie tylko im ale i innym którzy potrzbują czasem paru dias do czegoś a tu niespodzianka bo akurat nie ma w tym czasie promocji na diamenty by je doładować. Tak jest bardzo często. PYtanie więc nie da rady tego przywrócic?

 • ROM jak to ROM jest i był dziurawy jak ser szwajcarski. Nie potrafili naprawić błędu z handlowaniem diasami na AH to usunęli to :P Po za tym gracze mają kupować diasy za własną kasę :P

 • Ale rom wchodzi na steama będzie więcej graczy i będzie komu ładować diasy!!! :D :D :D :D :D

  Kiedy Ci [wycięto] z GF skapują że zniszczyli grę która mogła by być konkurentem dla wow-a i to że wprowadzą ją na steam-a nic nie da, bo najpierw musieli by zadbać o nią i wyciągnąć rękę do graczy a nie rzyć pokazywać przez szklaną szybę. Wprowadzenie diasów na ah i powrót Cedricka mógłby właśnie być tą ręką którą część graczy na starcie mogła by uścisnąć .

  https://mmorpg.org.pl/news/zob…yki-runes-of-magic-zobacz

  niepotwierdzone dane ale nie zaprzeczone, a mogło być tego więcej - brawo GF!!!


  Edit by Camist .

  "Nothing is true, everything is permitted"


  The only thing GM can do is delete and close topics -GF

 • "Nothing is true, everything is permitted"


  The only thing GM can do is delete and close topics -GF

 • o właśnie tak... że nie wiesz co dali w zamian. Może cenedrile to zastępstwo Cedrica? a może codzienne nagrody w IS? a może instancje sklejaki 98/99/100/101/102?

  Chyba trzeba zatrudnić Sherlocka Holmesa. Hmmm a może Rutkowskiego :D

 • Aktualnie nie mamy informacji aby ponownie miał zostac przywrocony handel diamentami na AH.

  To samo dotyczy Cedrika.

  W 2013 roku po usunięciu Cedrika była planowana alternatywa, jak sytuacja wygląda obecnie ? xD

  jest planowana w dalszym ciągu--czytaj ''ciągu'' jako jutro w grudniu po południu albo jak będą dwie niedziele w kupie a po środku święto

 • Raiden ale pytanie było dlaczego został zabrany, może na to nam odpowiecie bo ja też bym się chętnie dowiedział?

  Celes ?

  "Nothing is true, everything is permitted"


  The only thing GM can do is delete and close topics -GF

 • BO ci odpiszą. Tak jak pisano wyżej to jaka jest alternatywa że zabrano Cedrika i opcje dias w domu aukcyjnym? Bo akutulnie nie ma nic poza zepsutym IS :(

 • Celes może jakaś odpowiedź?

  Nie no ja bym chciał usłyszeć odpowiedź. Celes ? Halo?Boisz się zaglądać na forum?

  "Nothing is true, everything is permitted"


  The only thing GM can do is delete and close topics -GF

 • Nie "boje się" drogi Samael ale zauważ, że w weekendy ja także mam wolne ;) Po drugie, prosiłabym o zejście z tonu "CM choć no tu do tablicy" - Zespół RoM, jeśli będzie miał informację do przekazania, to ją przekaże i tagowanie nic tutaj nie przyspieszy ani nie "wymusi".


  ----


  Wracając do tematu:

  Odnośnie NPCa Cedrica czy sprzedaży diamentów na AH, to nie posiadam żadnych nowych informacji od Product Managera czy Game Designera na temat, czy i kiedy zostaną one prowadzone (bądź ich alternatywy).

  Jeśli tylko pojawią się nowe informacje, to na pewno przekażemy je wszystkim społecznością.


  /Jako że odpowiedź została udzielona (a ostatnie posty służą jedynie do "zaczepek na forum", temat pozwolę sobie zamknąć.

  tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

 • Celes

  Closed the thread.