Mam konto na ktorym nie moge odebrac bosunu lojalnosciowego. Po prostu nie ma zakladki. Kiedys mialem jakies 2-3 lata temu teraz nie pojawia sie. mam lvl 100/100/59 oraz szczyt 2 poziom
Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.